Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Forumowe Opowiadanie, sezon drugi – wątek techniczny
Okej, za namową użytkowników zarchiwizowałem stare wspólnie pisane Forumowe Opowiadanie i rozpoczynamy nową edycję. W tym poście pojawi się streszczenie opowiadania, gdy już takowe zaczniemy pisać.

Ogólnie sugeruję, aby trzymać się formuły pierwszego i jako bohaterów wykorzystywać użytkowników forum, którzy się zgłoszą do listy postaci (osoby te nie są zobowiązane do pisania. Jedynie wyrażają zgodę na używanie nicka), ale jeśli ta opcja wam się nie podoba, to nie.

Prosiłbym też, aby ktoś się już zadeklarował do napisania pierwszego fragmentu, aby się nie okazało, że zaraz będzie go pisać kilka osób naraz.

Lista postaci:
Nidrax – martwy
Wilk/Wilq
Triceraton
epoN
Arabella
Yami
Arnubis
Crax
StuGraMP
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Osobiście wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego nicku w opku. Pierwszego fragmentu nie napiszę, bo ni cholera nie wiem jakie tu panują zasady. Co można, a czego nie. Pierwszy fragment zostawię dla osób, które mają pojęcie na ten temat. Jednak chętnie skupię się na drugim fragmencie :D.
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Ja również chętnie wezmę udział. Wykorzystujcie mój niewątpliwie znakomity nick ile chcecie, a sama też coś mogłabym napisać, czemu nie :D
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Aye, mój nick także możecie wykorzystać.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Też się piszę. Możecie wykorzystać mój nick i chętnie coś skrobnę, jednak, podobnie jak Wilk, niezbyt wiem, jak zacząć.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Weź mnie i wykorzystaj

Mogę też coś skrobnąć, chociaż sam nie wiem, czy chcę przecierać szlak jako pierwszy :P
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Spoko, ja też się zgadzam :D
Odpowiedz
(12-06-2015, 17:18)Sin Nixon napisał(a): Spoko, ja też się zgadzam :D
Opowiadanie nie byłoby w stanie wytrzymać twojej osobowości.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Wczoraj już się zgadzałem na wykorzystanie mojego nicka, więc teraz też nie mam nic przeciw.
Odpowiedz
Z chęcią wezmę udział, do pierwszego fragmentu się nie nadaję, więc nie będę pisał.
Postara się, dołączyć potem.

I wbrew wszystkim innym, a co mi tam – chcę być umysłowo chorym, programistą Javy
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »