Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Okno
Za oknem świat dziwów jest pełen, czasem ptak usiądzie na parapecie, czasem liść zloty przyklei się do szyby w jesienną słotę. Są dni gdy pada deszcz, a ja przyciskam do niej nos, patrząc, jak mokną drzewa na zewnątrz. Gdy sypie śnieg, a mróz pejzaże mi na szybach tworzy, podziwiam je z zachwytem nad kubkiem gorącego mleka. Wiosną często jest otwarte, by ciepły wiatr i zapach wiosny otulały mnie, kiedy śpię. Latem różnie bywa, raz jest otwarte, innym razem, gdy nieubłagane słońce pali świat na zewnątrz, zamykam je, by zachować resztki chłodu. Kiedyś w letnią noc odwiedził mnie nietoperz, wlatując przez nie przypadkiem. I tylko jedną wadę ma, której zniwelować nie umiem, zawsze po umyciu zaczyna padać deszcz.
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
Reklama AdSense
(13-05-2015, 20:52)Krigeranethoth napisał(a): Za oknem świat dziwów jest pełen, czasem ptak usiądzie na parapecie, czasem liść zloty(złoty) przyklei się do szyby w jesienną słotę. Są dni gdy pada deszcz, a ja przyciskam nos do szyby (przecinek) patrząc(przecinek) jak mokną drzewa na zewnątrz. Gdy sypie śnieg, a mróz pejzaże mi na szybach tworzy(Nie lepiej "rysuje" albo "maluje"?) (przecinek)podziwiam je z zachwytem, (zbędny przecinek)nad kubkiem gorącego mleka. Wiosną często jest otwarte, by ciepły wiatr i zapach wiosny otulał(otulały) mnie (przecinek)gdy śpię. Latem różnie bywa, raz jest otwarte(przecinek) innym razem, gdy nieubłagane słońce pali świat na zewnątrz, zamykam je, by zachować resztki chłodu.

Strasznie krótki kawałek tekstu, naprawdę nie wiem, co o nim sądzić. Wzbudza we mnie rodzaj pozytywnej melancholii, podziałał trochę uspokajająco. Ale poza tym nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej. No, może to, że ostatnie zdanie jest prawdziwe. :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Boleśnie prawdziwe Vet i taki ma być ten kawałek tekstu :)
Odpowiedz
Napisane jest ładnie, czyta się miło. Mam podobne wrażenia co Vet, powiało melancholią i trochę jakby jesienią, kiedy wiesz, że jest pięknie, a jednak jest Ci z jakiegoś powodu trochę smutno i częściej wzdychasz.
Gorące mleko – dorzuć miód i mamy deal. :D
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Cd. melancholii to się zgadzam, ale tekst mi się podoba :) Mam wrażenie, jakbyś trochę opisywał siebie, ale może mi się tylko wydaje ;) Osobiście zamieniłabym mleko na herbatę, bo go nie lubię ;P
Odpowiedz
Przyjemny, choć bardzo krótki kawałek tekstu. Ładny styl, ciekawie oddałeś aurę każdej z pór roku. Jestem na tak! ;)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dzięki za komentarze :)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości