Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co obecnie czytasz?
(11-06-2012, 10:30)Ana napisał(a): Jestem już po. I masz rację, niektóre był zwyczajnie nudne. Ale osobiście najbardziej mi do gustu przypadło tytułowe opowiadanie za jego inność, i jeszcze ze 4 ale nie pamiętam tytułów.

Mi 14XX. To z pokojem. Nie wiem, co mi się stało, ale to był pierwszy raz, kiedy się denerwowałem czytając opowiadanie. Dla mnie miodzio.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Reklama AdSense
Dla mnei się czytało gorzej, bo znałam film, aczkolwiek i tak było jednym z tych czterech, to się wie samo przez się.
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
Filmów niestety nie lubię, więc nie oglądałem.

Ogólnie Kinga polecam:
Nocna zmiana
Wielki marsz
Uciekinier
Czytałas może? : )
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Aktualnie;

Miecz Przeznaczenia A.Sapkowskiego.
Odpowiedz
(17-06-2012, 14:24)Thyrid napisał(a): Aktualnie;

Miecz Przeznaczenia A.Sapkowskiego.

17.06 też czytałem miecz przeznaczenia xD Skazani na Shawshank + Gra Sztrałsa + Krew Elfów
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Książka od prawa jazdy, gdzie nie obowiązują żadne reguły interpunkcji. :D
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Lucjusz Anneusz Seneka "Myśli" – zawsze i wszędzie. Nie kończę tego. Nie zaczynam. Ja po prostu żyję mym mentorem. I kłaniam się jego filozofii w pas.
U wanna fight?
Odpowiedz
Co? To tak w Polsce zapisuje się jego nazwisko? Dla mnie Séneca i tak będzie się zapisywać Séneca.
Ja osobiście wolę bardziej współczesnych filozofów jak Descartes i Kant.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Aktualnie czytam "Błędny Krąg" Mike'a Carey'a. Jest to drugi tom opowieści o pewnym egzorcyście w lekko alternatywnej rzeczywistości. Książka skusiła mnie notatką: Powieść twórcy Constantine'a. Mam ogromna słabość do tego filmu, więc sięgnęłam po pierwszy tom przygód Feliksa Castora i o dziwo się nie rozczarowałam.

BTW pierwszy tom to "Mój własny diabeł".
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
Teraz właściwie nic. A ostatnio sięgnęłam i zakochałam się w Komudzie i Piekarze. Oh, podobało mi się jeszcze "Pudełko w kształcie serca".
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości