Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co obecnie czytasz?
Samouczek języka rosyjskiego o.0
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Rządzisz. Ja miałem w szkole, więc...
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Ja nie miałam i na stare lata mnie natchnęło. Od wrześnie idę na kurs, ale wolę mieć jakieś podstawy.
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
Ja znam w sumie kilka słówek z rus., ale nie mam zamiaru się go uczyć. Sorry Stu. :P Chociaż jakbym miał do wyboru rus. albo niem., to bez wątpienia wolałbym uczyć się rus., bo nienawidzę niemca :/
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Sorry Cow, ale ja nie miałem wyboru – miałem i ruski, i niemiecki :(
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Siano w głowie.

Oraz jakiś zbiór opowiadań Kinga : )
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Reklama AdSense
wszystko jest względna, może?
Odpowiedz
Wszystko jest względne – przeczytałem jakiś tydzień temu. Jest kilka tytułów, które miażdżą system. I inne, nędzne, jak na Kinga.

Czytasz? : )
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Jestem już po. I masz rację, niektóre był zwyczajnie nudne. Ale osobiście najbardziej mi do gustu przypadło tytułowe opowiadanie za jego inność, i jeszcze ze 4 ale nie pamiętam tytułów.
Odpowiedz
A ja się właśnie biorę za Pieśń Lodu i Ognia Martina George'a R. R.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości