Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co obecnie czytasz?
Po egzaminie z około 100 lektur + opracowań czuję, że mój mózg wyparował. Dwa dni po miałam niedobór książki. Sięgnęłam po "Żmiję" mistrza Sapkowskiego i nie wiem, co o tym myśleć...
Odpowiedz
Reklama AdSense
Żmija jest bardzo fajna, ale gdzieś od połowy(a może przy samym końcu). Przez dłuższy czas miałem ochotę ją rzucić w cholerę.

Aktualnie poluję na 1, 4,5,6,7 tom Mrocznej Wieży – S. Kinga.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Totalnie nie mój klimat, ciągle mnie odpycha Żmija. Przyciąga miłość do Sapka.
I kończę Decameron – klasyk.
Odpowiedz
Mój też nie, wierz mi, jakoś nigdy nie byłem fanem żołnierzy i broni(za dziecka bawiłem się w rycerzy, a nie oddziały szturmowe...)
Warto się zmusić i przeczytać.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Koleżanka zachwalała, że niby powala narracją i sposobem pisania. No cóż, wytrwam w tym postanowieniu.
Odpowiedz
Sapkowski rządzi :)
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Reklama AdSense
Sapkowski, Sapkowskim ale polska fantastyka ma też innych wyśmienitych pisarzy.
Jak choćby Pan Jacek Piekara i jego saga o inkwizytorze.

Odnośnie głównego tematu – pożeram "Popiół i kurz" Grzędowicza.
Odpowiedz
Ja natomiast czytam Kamień Łez Terrego Goodkinda :)
Odpowiedz
Ja aktualnie czytam wiedzmina :) całkiem fajna książka.A i czekam niecierpliwie na 4 część eragona
Odpowiedz
Ja też czekam na 4 tom Eragona, ale z tego co się orientuję to jeszcze będzie trzeba poczekać. Chociaż Paolini zdradził już nieco z pierwszego rozdziału :). Co do Wieśka to czytałem, oglądałem i grałem ^^
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości