Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co obecnie czytasz?
Założyłam ten watek, byście pochwalili się, co czytacie.

Ja obecnie czytak Kapłankę w Bieli. T. Canavan
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja obecnie czytam co mi każą. Ostatnio było Ziemia planeta ludzi A.S. Exuper'iego. Przyzwyczaiłem się już do innego rodzaju wywodów filozoficznych, ale ostatecznie tragiczne nie było.
Odpowiedz
Ja przypominam sobie "Anię z Zielonego Wzgórza". Możliwe, że wrócę do opowiadania konkursowego.
Odpowiedz
Ja obecnie czytam "Brisingr" Christophera Paoliniego. Jest to trzecia księga "Dziedzictwa" czyli kontynuacji "Eragona". W tym roku ma wyjść ostatnia część na którą czekam z niecierpliwością.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Ania z Zielonego Wzgórza, to moja ulubiona lektóra, do której powracam.

A Paolini... Eragona czytałam, teraz jak skończę Trylogię Era pięciorga to wezmę się za Najstarszego.
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Odpowiedz
Ania z Zielonego Wzgórza – Same piękne wspomnienia. Męki z przeczytaniem, a teraz nawet nie pamiętam co w niej było. Jak ja z tym się męczyłem –.–
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dlaczego? Toż to piekna obyczajówka. :)

Odpowiedz
(25-01-2011, 19:00)Azza napisał(a): Dlaczego? Toż to piekna obyczajówka. :)

Agree, czytałem w ferie zimowe, chyba w IV klasie Podstawówki :D
Odpowiedz
I co o niej powiesz?

Odpowiedz
Piękna, jak dla kogo. Jak to mówią są gusta i guściki ;) Wolę inne książki.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości