Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Hej, tworzycie interaktywne opowiadania?
Cześć, mój chłopak stworzył interaktywne opowiadanie, zastanawiam się czy na tym forum też się bawicie w takie eksperymenty?

–-–-–
"Kobieta w czerwonej sukni" opowiadanie cyberpunk
[ciach]
Odpowiedz
Reklama AdSense
To nie jest dział na takie tematy!!

(01-05-2015, 10:02)bardzo napisał(a): Cześć, mój chłopak stworzył interaktywne opowiadanie, zastanawiam się czy na tym forum też się bawicie w takie eksperymenty?

–––––
[niedozwolony link]

Proszę się zapoznać z regulaminem forum:
29. Zabronione jest umieszczanie reklam do innych serwisów poza przeznaczonym do tego działem (patrz również: Pkt. 10 i 16).
30. Dostęp do działu Zareklamuj się jest ograniczony. Reklamować się w nim mogą jedynie użytkownicy, którzy posiadają konto na forum od co najmniej trzech dni i napisali 10 postów.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Ok, a który dział jest to przeniosę? Chciałam dodać tekst do "skończone", ale nie działa przycisk "Dodaj wątek".

m.

(01-05-2015, 11:29)StuGraMP napisał(a): To nie jest dział na takie tematy!!

(01-05-2015, 10:02)bardzo napisał(a): Cześć, mój chłopak stworzył interaktywne opowiadanie, zastanawiam się czy na tym forum też się bawicie w takie eksperymenty?

–––––
http://motywdrogi.pl/stories/

Proszę się zapoznać z regulaminem forum:
29. Zabronione jest umieszczanie reklam do innych serwisów poza przeznaczonym do tego działem (patrz również: Pkt. 10 i 16).
30. Dostęp do działu Zareklamuj się jest ograniczony. Reklamować się w nim mogą jedynie użytkownicy, którzy posiadają konto na forum od co najmniej trzech dni i napisali 10 postów.
Odpowiedz
Odpowiedni dział to OWION.

I bez linków do innych stron!

I bez linków

BEZ LINKÓW
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości