Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Koniec?
Kolejny koniec. Stało się coś, czego od dawna się bałam. Zostałam sama, bez niczyjego wsparcia, bez osoby, której mogę o wszystkim powiedzieć. Ale tym razem już chyba nie będzie kolejnego początku. Nie wrócimy do tego, co było wcześniej. Nie będzie jak dawniej. Nie rozumiem tak nagłej zmiany zdania. Kim jestem, skoro przeze mnie zrezygnowałeś z czegoś tak dla Ciebie ważnego? Musiałeś to wcześniej planować. Wiedziałeś, że po usunięciu jednego konta będzie łatwiej zrezygnować z kolejnego. Ale po co to robisz? Przecież wiesz, że tak nie będzie lepiej. Cierpimy oboje, ale tylko ja się do tego przyznaję. Prosiłam Cię o jedno, o obecność. Byłeś zdziwiony, że tak niewiele możesz dla mnie zrobić, ale nawet to okazało się zbyt trudne. Teraz czekają mnie puste dni. Nie usłyszę dzwonka telefonu, nie poczuję wibracji oznajmującej przyjście sms'a. Trochę jakbyś ktoś umarł, ale w tym przypadku mogę mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Może to przeczytasz i domyślisz się, że chodzi właśnie o Ciebie. Może zrozumiesz, że popełniłeś błąd. Może przeciwnie – ucieszysz się, że właśnie tak postąpiłeś. Ale wtedy będzie już za późno.
Odpowiedz
Reklama AdSense
(17-04-2015, 20:06)Natula napisał(a): Może to przeczytasz i domyślisz się, że chodzi właśnie o ciebie. (dużą literą – konsekwentnie; jak w całym tekście)

Co do opinii na temat tekstu – wstrzymuje się od oceny, bo ewidentnie słowa nie są kierowane do mnie :) Nie mam więc po co się wczuwać i zgłębiać zagadnienie.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości