Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Łóżko
Dobrze jest mieć w domu wygodne łóżko, najlepiej podwójne, no ewentualnie może być wersalka.
Walnąć się na nie po całym dniu harówki, czytać w nim książki, oglądać filmy. Ale samo łóżko to za mało, pamiętajmy o poduszkach, najlepiej jest mieć dwie, więcej to tylko kłopot, bo zawsze któraś nam gdzieś spadnie. Nie zapominajmy też o kocu, kołdra bądź pierzyna też się nada jeśli jesteś zmarzlakiem lub na dworze zima.
Kiedy mamy już to wszystko i leżymy na nim wygodnie, cóż może być piękniejszego? Można godzinami wylegiwać się w długie, zimowe poranki, smacznie drzemać w upalne, lipcowe popołudnia, marzyć o czymś skrycie w długie, jesienne wieczory.
I tylko czasem w nocy zmarzniemy, bo koc nam się zsunie.
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
Reklama AdSense
(07-04-2015, 03:40)Krigeranethoth napisał(a): (akapit)Walnąć się na nie po całym dniu harówki, czytać w nim książki, oglądać filmy. Ale samo łóżko to za mało, pamiętajmy o poduszkach, najlepiej jest mieć dwie, więcej to tylko kłopot, bo zawsze któraś nam gdzieś spadnie. Nie zapominajmy też o kocu, kołdra bądź pierzyna też się nada(przecinek) jeśli jesteś zmarzlakiem lub na dworze zimna.
I tylko czasem, (albo tu bez przecinka...) w nocy (...albo tu przecinek) zmarzniemy, bo koc nam się zsunie.

O, tak, łóżko to najważniejszy mebel. :D Podpisuję się pod tymi łóżkowymi refleksjami obiema rękami. :)
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Dzięki Vet nie byłem pewien czy dać tam ten akapit czy nie :)
Odpowiedz
Fajne, ale końcowe zdanie mało wbijające się w umysł – ale oczywiście to tylko moje odczucie. Spodziewałem się raczej zakończenia w formie:
I tylko czasem w nocy zmarzniemy, bo nie ma się do kogo przytulić.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Zapewne masz rację Stu, ja jednak wolałem to pominąć :)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości