Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Etykieta kocich romansów okiem amatora
gdzieś za oknem
miauczenie
kotki i kocury
zęby i pazury
kurz i dym

miłosny zew i zawód
zawodzenie
i sierści stroszenie
grzbietów prężenie
aż po słońca wschód

zalotny miauk i jęk
kociej symfonii czar
tysiące kocich par
magicznej nocy wdzięk
Odpowiedz
Reklama AdSense
No cóż, brakuje nam na forum etatowego krytyka poezji, więc skuszę się i napiszę coś od siebie :)

Fajny tekst, dobrze napisany. Zaskoczyło mnie, że o tak prozaicznym temacie i nienależącym do górnolotnych uniesień można napisać wiersz. Tekst na czasie, bo właśnie zaczynają się 'zaloty' tych stworzeń. Lubię koty, ale ich amory w nocy nie jednemu dały się we znaki. A zatem – koty się marcują, idzie wiosna :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Można o wszystkim, odsyłam do Białoszewskiego;) Temat im bardziej prozaiczny, tym ma większy potencjał. Przynajmniej wg mnie, ale ja nigdy w poezji głębiej nie siedziałem, więc pewnie się nie znam.
Dzięki za opinię:)
Odpowiedz
KOOOOOOOOOOOTY :)
Jej
Ja się na poezji nie znam, drugiego dna nie sięgnę i nic po za to co widać na horyzoncie nie zobaczę, ale mogę powiedzieć, że bardzo mi się spodobało :) Nawet jakieś rymy znalazłam ;)
Odpowiedz
Do usług!
A drugiego dna nie ma. Chyba, że jakieś sobie znajdziesz.
Odpowiedz
Raczej nie jestem zwolenniczką doszukiwania się ukrytych motywów tam gdzie ich nie ma, a nawet jeżeli jakieś są to trzeba mi o nich powiedzieć wprost ;)
Cóż, mam nadzieję, że zobaczę jakiś dłuższy tekst, który wyszedł spod Twojej ręki ;)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dobry, fajny, lekki i wiosenny wiersz. Spodobał mi się – pisz takich wiecej.
Żeby życie miało smaczek raz wiosenka, raz kociaczek ;)
Odpowiedz
Tak z czystej ciekawości, czemu czepiacie się kotów? :D
A na poważnie, to mimo iż normalnie poezji nie czytam, to ten wiersz jakoś mnie przyciągnął :D
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości