Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Kanał na Youtube
Hej Wam!
Pain i ja założyliśmy kanał gameplay'owy na Youtube. :) Gdyby ktoś był zainteresowany naszym wspólnym graniem, to zapraszamy do oglądania :).
Tutaj podaję link do pierwszej serii:

https://www.youtube.com/watch?v=G5_u0yNa...jVNMU8tDPI
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
Hah, Pain brzmi jakby był starszy ode mnie xD
I przyznawać się, skąd klucze do Don't Starve Together? (Oczywiście bardzo chętnie przytulę jakiś, jeżeli macie na zbyciu xD)

No i powodzenia w rozkręcaniu kanału, bo całkiem fajnie prowadzicie ;)
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
W świątecznej promocji Mega Pack (czyli Dont Starve, DLC Reign of Giants i 2 x DS Together) był za jakieś 42 złote w przeliczeniu na nasze, więc kupiliśmy ^^
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Meh, mi się nie opłaca, bo już mam podstawkę i DLCka, zostaje w takim wypadku czekać, aż wyjdzie.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Jak ci się, Epon, podoba moje własnoręcznie zrobione intro? :D
Odpowiedz
Grafikiem nie jestem ani nie twierdzę, że zrobiłbym lepiej, ale jest całkiem całkiem. Spróbowałbym jedynie zrobić, by było nieco płynniejsze.
A, i proponuję dzielić odcinki w trochę logiczniejszy sposób, bo obie części kończą się tak jakby w połowie zdania.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja to chyba w pół godziny zrobiłem xD Ale zrobię to jeszcze raz, jak na razie to jest 60 klatek na 10 sekund animacji i jeszcze rozdziałkę zrobiłem, bo zamiast 1280 x 720 dałem na x 920...

Może kiedyś uda się w coś zagrać z większą grupą ludzi. Nie czeka ktoś z was na GTA V pecetowe, żeby do ekipy dołączyć i na multi wygłupy robić? ^^
Odpowiedz
Pytałeś o intro, więc się wypowiemm: trochę za mało dynamiczne. Mogłoby by się zmieścić w 5 sekundach, jeśli nie byłoby tak zdeka przymulone. Ale poza tym wygląda spoko.

BTW mam małe deja vu ^^ Ten motyw z J akurat przypomina mi moje własne intro. Widocznie obaj wybraliśmy dosyć oklepany pomysł :D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Nie czekam, bo mi sprzęt nie uciągnie.
Jest sporo fajnych gierek, które można ciąć po multi (chociażby oklepane już z deka Speedrunners, mega zabawa w 4 osoby) :P Ino zgadać się trzeba.
Odpowiedz
Może Brutal Doom? ^^
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości