Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Plagiat w Bellonie
Słyszeliście historię o plagiacie w Bellonie. Wpadłem wczoraj na tę historię i naprawdę nie mogę wyjść z szoku, jak polskie prawo chroni złodziei.... Wiecej tu: http://akrylove.blogspot.com/2014/10/breakin-law.html
Odpowiedz
Reklama AdSense
Owszem, od kilku dni zrobiło się o sprawie dość głośno, chociaż jest dużo starsza. I spotkała się ze sporym odzewem ze strony internetu. Z tego co czytałem, autorka, po radach od internautów, ma zakładać dodatkowo sprawę cywilną przeciw złodziejce, może w ten sposób uda jej się coś wygrać.
Odpowiedz
No ja naprawdę się wczułem. Kurczę, w końcu to jest praca jej życia, no 7 lat życia... A jakaś małolata po prostu kradnie to, nieumiejętnie przerabia i nie dość, że nikt jej za to nie chce ukarać (tego argumentu z chorobą nowotworową też wybitnie nie kumam – że teraz chorzy mogą kraść, mordować i pozostaną niewinni, bo są chorzy, a dla nich to rodzaj terapii – serio?????), to jeszcze w ogóle nie rozumie problemu. Co się dzieje z tym światem, ja się pytam?!
Odpowiedz
Żyjemy w kraju złodziei i to się raczej prędko nie zmieni. Jak to mówią, ręka rękę skrobie. Ktoś po prostu zna kogoś, kto zna kogoś i wtedy hajs się zgadza ;)
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Wielkie mi rzeczy, nie pierwszy raz coś takiego się dzieje i nie tylko u nas....
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
Co nie znaczy, że nie należy tego tępić. Zabójstwa też nie pierwszy raz się dzieją i nie tylko u nas – czy mamy to po prostu zignorować?
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Reklama AdSense
(28-11-2014, 19:37)Krigeranethoth napisał(a): Wielkie mi rzeczy, nie pierwszy raz coś takiego się dzieje i nie tylko u nas....

Aha... Więc skoro coś jest powszechne, to nie ma co z tego robić problemu? Gratuluję luzackiego podejścia. Takie słowa nie powinny paść z ust osoby, która też jest twórcą (a może Ty też plagiatujesz?).
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Porównujesz zabójstwo do plagiatu? Poza tym co chcesz zrobić?
Odpowiedz
Nie, porównuje czyn który powinien zostać potępiony z czynem, który powinien zostać potępiony. Kwestia skali.

Cóż, na przykład rozdmuchać sprawę?
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
aa w internetach ;p a w ogóle o czym jest ten splagiatowany utwór? Dobry jest? ktoś to czytał?
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości