Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Czy wy??czy?emotikony na forum?
Tak
66.67%
2 66.67%
Nie
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Emotikony na forum
Nieraz się zdarzyło, że komuś w tekst literacki wpakowało emoty i nie potrafił ich wyłączyć w poście. Jakby nie patrzeć, jest to forum literackie i emotikony na forum są nam raczej zbędne, więc przy najbliższej aktualizacja serwisu proponowałbym je wyłączyć na forum i pozostawić jedynie na czacie.

Co wy o tym sądzicie?
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Mnie raczej trapi odwrotny problem – niemożność wyłączenia emotek na SB (tam mnie denerwują najbardziej). Osobiście dałbym po prostu wyłączone emotki jako domyślną opcję, jeżeli byłoby to możliwe, zamiast całkowitego wyłączenia. Być może wciąż się komuś przydadzą.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
epoN ma rację, takie rozwiązanie byłoby prawdopodobnie najlepsze.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Globalny pstryczek na całe forum od emotek to byłaby najlepsza opcja, jeżeli tylko jest możliwa technicznie.
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Mnie tam emotikony ani ziębią, ani parzą. Mimo to skłaniałabym się ku opcji zaproponowanej przez Epa – domyślnym wyłączeniu emotek w postach, może ktoś będzie chciał użyć jakichś w słowie wstępu. Chociaż według mnie SB mogłoby zostać bez zmian.
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »