Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Podsumowanie "Baśnie"
Mało tekstów :<

Spoiler: Ginger

Spoiler: Nawka
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Reklama AdSense
(16-11-2014, 18:30)Triceraton napisał(a): Mało tekstów :<

Spoiler: Ginger

Rozumiem przesłanie tego króciutkiego opowiadanka. Tak naprawdę zawarłaś go w tych kilku wtrąconych zdaniach. Świat baśni stał się azylem dla dziecka i dobrze, że jakiś azyl znalazło. Szkoda tylko, że bohaterów musiało szukać w opowieściach, nie znajdując ich we własnym domu.
Ładnie napisany tekst, mało błędów, dobrze się czyta, choć temat ciężki.

Spoiler: Nawka

Taki tam głupotki;).
Gratuluję sobie i Gin, gdyż innych tu nie widzę. Szkoda że tak szybko wszyscy odpuścili, a przecież temat baśni daje nieograniczone możliwości. Nie wiem, kto go zaproponował, ale jak widać sam odpuścił.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Gin, widzę, że na smutno. Krótko, treściwie i dobijająco, ale prawdziwe. Napisane ładnie, lekko i przystępnie. Zaskoczyłaś mnie, bo spodziewałam się innego zakończenia. :)

Naw, świetny pomysł, świetne wykonanie. Biedni panowie, nie wiedzieli, co jest grane. :D

Faktycznie, frekwencja wam siadła. No to może tym razem i ja coś napiszę? Jakby co, proszę nie bić. ;)
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Gin – Świetny tekst; krótki, ale jakże treściwy. Brawo za pomysł i wykonanie.

Naw – Zabawna historia o 'trudach dnia codziennego' :) Świetnie stylizowany język.

Co do frekwencji – jakoś mnie ten temat nie pociągnął; ale nowy jest interesujący, więc tym razem dołączę do reszty :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Oj tam, na smutno.
Weny nie miałam, to wszystko ;)

Nawko, jak zawsze Twoje prace czyta się lekko, łatwo i przyjemnie, a panowie na samym końcu mieli niezłą zagwozdkę :) No bo, w końcu, jak to jest możliwe?
Cuda, Panie ;)
Say farewell to this predestined world.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »