Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Koszykówka
Klepiecie trochę w piękną grę, jaką jest koszykówka? Oglądacie NBA? Zapraszam do dyskusji ;)
Spoiler:
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja grywam, już drugi rok :p Gram w klubie, a ty jak?
Odpowiedz
Ja lubię pograć, ale jestem raczej kiepska i nie bardzo mam z kim. No i dochodzą teraz jeszcze nieco inne trudności :D
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
No jeżeli chodzi o mnie, to nie gram w klubie, chociaż chciałbym, ale w moim miasteczku (na prawdę miasteczku, nie wsi!) nie ma nawet kina, to raczej mogę sobie o tym pomarzyć ;). Chyba, że dojeżdżałbym do pobliskiego Kutna, co zresztą planuję spróbować wcielić życie z kumplem w zimę.
Ogromnych umiejętności ani wyszkolenia nie posiadam, gram, bo uwielbiam ten sport i rywalizację. W tym momencie mam trening raz w tygodniu w szkole z w-fistą, który zna się i lubi grać w kosza, więc nie jest tak źle.
Yerzay, a na jakiej pozycji grasz? Jakie staty wyciskasz na meczach? ;d
Odpowiedz
A ja nienawidzę koszykówki :D I nie dlatego, że jestem kiepska na tym polu, bo ogólnie to jestem wysoka i w ogóle. I to właśnie jest ten problem, bo w podstawówce byłam zmuszana do grania, jeżdżenia na zawody, mecze owarzyskie i tak dalej. A ja... no cóż, całe życie za piłką nożną :d
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ja z zamiłowania jestem point guardem, całe życie na 1 :D Nasz klub dopiero co powstał, seniorzy grają w III lidze i my zaczynamy dopiero grać od listopada, także się okaże :D Tamten sezon nigdzie nie graliśmy, ale drużynę mamy fajną :p
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości