Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Rozkręcamy PBFa.
Może nie każdy wie, ale teraz ja tu jestem MG, a co za tym idzie wprowadzam nowe reguły.
Nie bójcie się. Wszystkim wyjdzie to na dobre. Przedstawiam wam nowy regulamin dla Mistrzów Gier i graczy:
(Po poprawkach, przeniesiony do nowego działu)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Czyli "rozkręcamy forumowe PBFy, samemu nic nie mając" czy masz jakiegoś asa w rękawie? ;)

Zacząłbym od wydzielenia i podklejenia regulaminu (bo, jak sama nazwa tematu wskazuje, jest on bardziej stworzony pod dyskusję niż czyste przekazanie informacji).

No i:
Cytat: B) Jesteśmy fair wobec siebie! Nie faworyzujemy graczy. By tego uniknąć staramy się podczas werdyktów korzystać z takich stron internetowych jak http://www.kostnica.eu aby podać kompletnie losowy wynik tury.

Nie istnieje coś takiego jak obiektywny MG ;)
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Dobry pomysł. Podkleję regulamin. Mam kilka pomysłów na sesję, ale muśże je dopracować. Być może za kilka dni coś wyjdzie.
Odpowiedz
Regulamin nie zawiera prawie nic. Ponadto RPGi mają być NA forum a nie u kogoś w docu. Jeżeli organizujesz tutaj, ma być tutaj.
– Co to jest Power Gaming?
– Co to jest Black List?
– Umieszczanie opisu świata, postaci, klas itd w jednym temacie jest głupie.
– Przydały by się akapity.

Ponadto dałeś cały regulamin... który jest zbędny. Nie prowadzimy tu 15 sesji, jak dotąd były TRZY. To co jest potrzebne to konkretna sesja, konkretny świat. A nie regulamin pełen ogólników. Jeżeli twoja sesja nie wypali to regulamin i tak będzie nadawał się tylko do podtarcia się. Bo każda sesja zmieniała nieco zasady, żeby dopasować się do stylu tutaj.
Odpowiedz
O to chodzi, że chcę tego PBFa rozkręcić, żeby było dużo tych sesji. Na razie wprowadziłem zmiany. Teraz tylko dopracować do końca moją sesję i gramy.
Umieszczanie wszystkiego w jednym temacie nie jest głupie, jeśli się to odpowiednio posortuje. Porządek będzie.
Odpowiedz
Zrób jakąś sesję która zadziała, a nie nawalaj kilkoma naraz. Pokaż, że umiesz i, że tutaj ci się udało. Bo jak dotąd sesje padały po kilku turach.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Zobaczysz. Na razie jest faza dokończania szczegółów, jak. "Dlaczego tak, a nie inaczej?" Powinna niedługo zostać ujawniona.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »