Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Wszystko jest ok
"Wszystko jest ok."
Tekst migał delikatnie na ekranie telefonu, coś jednak wciąż było z nim nie tak. Był niewiarygodny. Karygodny błąd.
Wystarczy jednak dodać proste ":)".
Dwa znaki... które uchronią przed pytaniami.
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Hm... Gin trwa w stuporze, bo naprawdę wie, o co chodzi w tej miniaturce. A konstruktywnego komentarza stworzyć nijak nie umie.
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
Szkoda, że nie można tak zrobić w realnym życiu. Kilka słów, dorzuć uśmiech i voila.
Bardzo krótko i bardzo wiarygodnie. Nie wywołuje szybszego bicia serca, zwiększonej potliwości ani dojmującego smutku, ale w tym przypadku brak podobnych objawów jest plusem.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Tekst nie wywołuje żadnych emocji, ale pasuje do dzisiejszego społeczeństwa. Sama na własnej skórze doświadczyłam pytań o to, czy wszystko jest OK, kiedy nie wstawiłam emotikonki.
Odpowiedz
Do tej pory jest to najkrótsza miniatura jaką czytałem, ale mimo tego że to w sumie jedno zdanie jest boleśnie prawdziwy, co samo w sobie jest bardzo dołujące, bo pokazuje jak bardzo oddaliliśmy się od siebie we współczesnym świecie. Ta emotka to dla mnie symbol rozpadu więzi międzyludzkich.
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »