Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Sci-Fi Leśna Droga
(24-10-2014, 01:35)Elfir napisał(a): Zdecydowanie początek brzmi jak banalne opko o Mary Sue, która wstaje, opisuje siebie oglądając w lustrze, a potem schodzi na śniadanie.
Skoro akcja jest dynamiczna, wprowadzenie też powinno takie być. Chociażby Lily idzie ulicą i przez telefon skarży się koleżance, że jest taką nudziarą i ma smętne życie. Płatki na mleku nijakości egzystencji nie podkreślają.

Ktoś widzę, że analiz się naczytał :D
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Bez bicia się przyznaję do podczytywania "Armady" i "Przyczajonej logiki". Chociaż znęcanie się nad naiwnymi fanfikami miłośniczek Harry'ego Pottera mnie kompletnie nie bawi.

Bawiły mnie analizy rzeczywistych, wydanych powieści. Takich, które podobno przeszły przez korektę wydawniczą.
Jest to nauka, na co trzeba zwrócić uwagę pisząc, jak odbiera nasze pomysły czytelnik.
Odpowiedz
Jestem nowa, a z tego co widzę, jest tu wielu naprawdę świetnych twórców.
Opowiadanie bardzo mi się podoba, kreatywne, ciekawe i zabawne.
W poprawianiu jestem niestety niezbyt dobra (dysleksja), jednakże większych błędów nie zauważyłam.
Odpowiedz
Parę rzeczy, które mnie na początku nieco "ubodło", później zrzuciłem na karb "ubarwienia" tekstu :D Czyta się całkiem przyjemnie, tekst w takim zabawnym klimacie;) Może tylko odrobinę przesadzone momentami, ale i tak chętnie przeczytałbym kontynuacje.
Odpowiedz
Nie lubię Doktora Who. Tekst jest napisany dobrze i czyta się go bardzo przyjemnie, mimo mojej niechęci do serialu, porównywalnej chyba tylko do niechęci wampirów do kąpieli, w samo południe, w ziołowej kąpieli z czosnku i wody święconej, to udało ci się mnie zainteresować. Opisów jest troszkę mało, więc jeśli byś mogła dodawaj ich troszkę więcej, za to dialogi są bardzo dobre, kilka razy parsknąłem śmiechem. Tak trzymaj.
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »