Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Dynasty of Shadows – polska, niezalezna gra cRPG!
Cześć!

[Obrazek: ie1c38.jpg]

Reprezentuję Team of Shadows czyli grupę ludzi, którzy pracują nad niezależną grą cRPG. Zapraszam do obejrzenia naszego filmu wprowadzającego:

http://youtu.be/LdA-zPgR2co

Dlaczego napisałem na Waszym forum?
To proste – erpegi są dla ludzi :) . Dynastia Cieni powstaje z miłości do gier wyobraźni i gier fabularnych. Główny nacisk położony jest na przygodę bohaterów, których losy przeplatają się jak w... papierowych sesjach RPG. Inne inspiracje(te znane z ekranów PC i konsol) to Gothic, Dark Souls(szczególnie mechanika walki) czy Dragon Age(fabularna głębia).

Mam nadzieję, że każda osoba zainteresowana dalszym rozwojem naszego projektu zajrzy tutaj:

https://www.facebook.com/dynastyofshadows

I będzie wpierać nas w procesie powstawania DoSa a także czekać na update'y informacyjne.

Przy okazji można też obejrzeć Roja, który wspomina o naszym projekcie:

http://youtu.be/ETueOsZbflA?t=3m7s

Zachęcam do brania czynnego udziału w życiu DoSa. Wszelkie pytania najlepiej zadawać na stronce. Innym, preferowanym kontaktem jest email: toshadows@gmail.com Te formy są dla nas najwygodniejsze – ale jeżeli napiszecie tutaj, również postaram się odpowiedzieć

Pozdrawia całe Team of Shadows w składzie:

Maciek Golec,
Adrian Jabłonka,
Artur Szczęch,
Michał Klimecki,
Rafał Borowy,
Anna Wieszcza,
Doncho Neshkov

PS Jeżeli ktoś z Was tworzy wiersze, które nadawałyby się do folkowego aranżu wokalno-muzycznego to spamować naszego maila ile wlezie!!!

Pomóżcie nam zebrać DoSową rodzinę! Puszczajcie wici dalej! Pozdrawiam
Odpowiedz
Reklama AdSense
Hej, hej, ludzie, nie olewajcie. Pomysł super, z tego, co obserwuję wykonanie super – polecam gorąco!
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Wygląda obiecująco. Szkoda tylko, że Koper od momentu publikacji tematu tutaj nie zajrzał, bo nawet nie ma jak się go spytać o szczegóły techniczne gry.

I z umiarem używajcie skrótu DoS, bo się z Denial of Service kojarzy :v
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Nie zalogował się, bo nie miał po co – nikt nie wyraził cienia zainteresowania, a to można sprawdzić bez logowania.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Dostałem cyne i jestem.

"bo nawet nie ma jak się go spytać o szczegóły techniczne gry." No to dawaj jakieś pytanka ;)
Odpowiedz
Korzystacie z jakiegoś ogólnodostępnego silnika jako podstawki czy pisaliście całą logikę gry od zera?
Jak długa w zamyśle będzie gra? I jak szacujecie wymagania sprzętowe (tak mniej więcej. Chcę wiedzieć, czy w ogóle mi pójdzie :D)

Więcej pytań w sumie nie mam. Muzyka zapowiada się miodnie, grafika też nie najgorsza. Na fabułę poczekamy ;)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Mnie zastanawia czy potrzeba wam modelerów. Nie mam doświadczenia żadnego więc zakładam, że nie byłbym dużą pomocą, ale spytać można.
Odpowiedz
Cytat:Korzystacie z jakiegoś ogólnodostępnego silnika jako podstawki czy pisaliście całą logikę gry od zera?
Korzystamy z Unity. Jeżeli chodzi o zaprojektowanie infrastruktury całego systemu – wszystko jest pisane od zera i autorskie(jak mechaniki, prace kamer, optymalizacja i masa innych). W zasadzie siatka połączeń, którą wykreował główny Programista, budzi mój podziw :)
Cytat: Jak długa w zamyśle będzie gra?
Na tą chwilę nie mogę Ci odpowiedzieć z dwóch powodów:
– jeszcze nie ujawniamy tej inf publicznie
– to też w dużej mierze zależy od powodzenia późniejszych kampanii crowdfundingowych ;)

Cytat:I jak szacujecie wymagania sprzętowe (tak mniej więcej. Chcę wiedzieć, czy w ogóle mi pójdzie Big Grin)
Powiem tak – będziemy starali się znaleźć dobry balans i umożliwić rozgrywkę także graczom, który nie mają najlepszych GPU. Kwestia dużej pracy przy optymalizacji i kilku trybów szczegółowości oraz porządnych testów. Tak naprawdę planujemy przesiadkę na Unity5 i wyciśnięcie z tego soków ale właśnie głównie optymalizacyjnych ficzerów ;) Na tą chwilę nie podam konkretów – za obszerny projekt. Ale na pewno wszystko zmierza w dobrym kierunku wymaganiowym :P
Cytat:Mnie zastanawia czy potrzeba wam modelerów. Nie mam doświadczenia żadnego więc zakładam, że nie byłbym dużą pomocą, ale spytać można.
Gamedev a szczególnie postacie 3D to kupa wiedzy i umiejętności. Dobrze zrobiny układ kości, rigów, normalmapy, odpowiednia liczba trójkątów itd itp – jedna sprawa to zrobić model inna sprawa to zrobić go "do gry". Generalnie jesteśmy otwarci na współprace i pomoc – przy okazji rozwijając danego człowieka i jego wiedzę(nasz specjalista kieruje zwykle takimi pomocnikami analizując detalicznie ich pracę ;) ) ale z drugiej strony no trzeba nam "udowodnić skilla". Wynika to z tego, że staramy się wytwarzać możliwie najlepszą jakość i nie robić kontrastów assetowych. Jeżeli chciałbyś czegoś spróbować pisz: toshadows@gmail.com

I jak szacujecie wymagania sprzętowe (tak mniej więcej. Chcę wiedzieć, czy w ogóle mi pójdzie Big Grin)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości