Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Pomysły- dużo nie oznaczy wartościowo.
(cholera. Nie wyszło.)W ręku ściskam ołówek. Przede mną leży biała, niezapisana kartka. W głowie mam tyle pomysłów! Zaczynam pisać, przelewać myśli na papier. Zataczam kręgi wyobraźni, osiągam nowe poziomy uniesienia. Zamykam oczy. Daję się porwać mojej fantazji! Otwieram oczy i spoglądam na kartkę. Jest pusta...
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Nie, nie, jeszcze raz nie.
Co to jest? O czym to jest? O pustej kartce? O problemach twórczych? 9 zdań?
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Oj, Wilku, trzeba się bardziej postarać, żeby zaciekawić czytelnika ;)
Jedno jej spojrzenie i miasto leży w gruzach
Za to ją wielbią, nie za jej urodę
Odpowiedz
Cholera. Nie wyszło xO. Postaram się lepiej następnym razem :).
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
To trochę dziwne. Ten tekst Ci kompletnie nie wyszedł. Wrzucasz regulaminowe dwa dziennie, zamiast siąść i popracować nad czymś lepszym. Zastanów się ;)
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Chciałem właśnie jakoś zobrazować to co robię xO. Mam dużo pomysłów, ale skomponowane za szybko, tracą wartość. xO
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ano, przeleję swoją frustrację tutaj. Tekst kompletnie niczego nie wnosi, nie ma żadnego przesłania... A co i rusz wstawiasz coś nowego. Niektóre z Twoich wierszy/miniatur są dobre i po lekkim przemyśleniu mogłyby być jeszcze lepsze, a inne po prostu... leżą i kwiczą, jak zarzynane prosię, za przeproszeniem. Jak czujesz, że tekst słaby, nie wsadzaj. Popracuj dłużej nad tymi, które Ci wychodzą, bo masz takie. A przy odrobinie wysiłku, serio, byłyby jeszcze lepsze.

Ten konkretnie tekst, jak już mówiłam, nie wnosi nic. Nie ma żadnej głębszej treści. Jak dla mnie, brzmi trochę jak sucha relacja, jakbyś się żalił znajomemu. Jestem na nie.
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
Duś, to było bezbłędne – "Trzy razy na 'nie'. Dziękujemy!"
*rechocze na kanapie*
Wilku, taka jest prawda. Masz świetne teksty, więc wiemy, że potrafisz. Tym razem niewypał :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Stu. No cóż. Czasem niewypały się trafiają xO. Anyway. Dziękuję za komentarze. Wiem, których tekstów mam unikać (jeśli chodzi o pisanie) :D
Odpowiedz
Nie będę powtarzać poprzedników, ale dodam coś od siebie. Jak zauważyłam (a do tej pory nie zauważyłam zbyt wiele, bo na Podziemiu jestem od dwóch dni :v) niektóre teksty przez ciebie wstawiane są naprawdę dość krótkie. Kilka zdań, które nic nie wyrażają, nie znaczą – może dla ciebie, okej. Wiem, że kilka słów, z którymi wiążą się wspomnienia itp, mogą mieć duże, nawet bardzo duże znaczenie.
Nie mówię, że źle piszesz, a nawet masz naprawdę niezłe teksty :) Ale rada dla ciebie, jak na przyszłość chcesz opublikować takie krótkie myśli, wstrzymaj się kilka dni. Potem przeczytaj znowu. A gdy masz już te kilka zdanek, na ich podstawie stwórz coś chociażby na pół strony. Nie musi nic z tego wyjść, po prostu spróbuj wyrazić swoje myśli, nawet jeśli w sposób poetycki – w wersji rozwiniętej. ;)
Albo, nie wiem czy zgrywa się to z regulaminem, może załóż jeden temat i tam publikuj te teksty? Zbieraj tam swoje myśli i w ogóle :P
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości