Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Grafika 3D by Naxster
Ten lakier wygląda trochę jak błyszczyk na ustach. Za bardzo się świeci. I porobiły się jakieś białe kropki na tym czarnym czymś przy światłach. Ale i tak fajne!
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Tak, o tych kropkach pisałem już na devie. Potrzeba więcej niż 2500 przejść, a normalnie biorę 1000 więc nie przewidziałem. Dlatego też zbieram inne poprawki.
Odpowiedz
Co to są te przejścia? Wiesz, że jestem akurat w tych sprawach kompletnie zielona.
Odpowiedz
Passes. Cycles nie działa tak jak Internal który czarny ekran powoli odsłaniał, tylko zaczyna od rozmazanego i go wyostrza coraz bardziej. Tam są przeliczenia padania światła itp. W każdym razie zaczyna się od obrazka pod tytułem "brak sygnału w TV" i ten "szum" powoli się wygładza. Normalnie wystarczało 1000 takich pass-ów ale tu jak widać masa elementów to przesunęła do 3000.
Odpowiedz
(02-07-2012, 23:19)Naxster napisał(a): Cycles nie działa tak jak Internal
Rozwinę wypowiedź: Cycles i Internal to metody/silniki renderowania. Internal to, jak się domyślam, domyślny sposób wizualizacji, a Cycles to dodatkowy Rendering Engine, który posiada wiele dodatkowych funkcji i właściwości.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Silniki. I Internal jest tak samo silnikiem jak Cycles tyle, że... słabym. W poprzednich wersjach tragicznym. I Cycles nie tyle ma funkcje nowe, co rozumie światło jako promienie padające z punktu i różnie się odbijające. Stopień oświetlenia zależy od ilości wiązek padających. Ponadto inaczej działają materiały... Ale to wszystko są zmiany, a nie dodatki.

Od wersji 2.60 bodajże, Cycles jest automatycznie wgrany obok Internala więc nie jest "dodatkowym" silnikiem a alternatywą orginalną.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dobra, tak mniej więcej czaję. Choć przyznam, że obsługa Gimpa na poziomie podstawowym całkowicie mi wystarczy. ;p
Odpowiedz
Poprawiona wersja 2.0

Ferrari 458
Odpowiedz
W pierwszej chyba lepszy. Jakoś to światło jest dla mnie za jasne.
Odpowiedz
No, jest skończony. Teraz tylko tył, i specjalnie dla Nida zrobię biało-fioletową wersję (If you know what I mean...)

Ferrari 458 FINAŁ

EDIT:

Tył

Detale

EDIT AFTER LOOOOONG TIME

różności stworzone dotychczas:

Moonlight Signet

Dragon Claw – poprawka

Royal Bastard

Mage staff

Sword

Ferrari -nie moje oswietlenie – taki test, poprawka, nieskonczony