Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Grafika 3D by Naxster
Oj tam, oj tam ledżinsy, ledżinsy :D
Nie doczytalam, bo mialam na glowie dwuletnia siostrzyczke :D
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
Reklama AdSense
(01-04-2011, 14:48)Hellbringer napisał(a): Wykuć coś takiego... Mrr. To będzie totalna masakra. Może nawet przerzucę się na miecze?

Tak sobie myślę, że nie dałoby się czegoś takiego wykuć:D no i w walce byłby bezużyteczny. Ale fajnie wygląda i prezentuje się wyjebiaszczo:)
Jest tylko jeden Met.
Met jest wszędzie.
Met zawsze był.
I zawsze będzie.
Odpowiedz
Ha! Zależy który, katana, kryształowe jak najbardziej DA się wykuć (no przyjmując, ze kryształ zastąpi się czymś innym). Co do Pazura to wykucie byłoby pewnie ciężkie, ale jedyną, rzeczą nie przydatną w walce są te dodatkowe szare ostrza...

EDIT:
Portal
Odpowiedz
Jedna uwaga, to co jest w portalu nie powinno być zniekształcone (odwrócone względem ściany), w końcu, to co jest za portalem jest trójwymiarowe, a nie płaskie, więc przez portal mamy widzieć przestrzeń, a nie płaski obraz ;)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Aa, no w sumie racja. Rzeczywiście, pomyłka kompletna

EDIT:
Mam dwa obrazki z najnowszego projektu, Nissana GTR:

Przód 1

Przód 2

Więcej prac, oraz poprzednia faza projektu na: http://naxster-graphics.blogspot.com/
Odpowiedz
Kolejna faza, tył. Oto rendery:

Tył 1

Tył 2

Więcej na http://naxster-graphics.blogspot.com/

(post, pod postem, ale inaczej nie odświeżę)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja tam cytuję poprzedni post, usuwam quote, dodaję pod spodem treść nowego, zatwierdzam post, usuwam poprzedni i temat odświeżony :D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Etap kolejny, koła:

Opona

Koło

Teraz pracuje nad światłami, i powiem wam... koszmar...
Odpowiedz
Ile Ty już męczysz ten samochód?
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Dłuugo, sporo ZA długo. No ale są waakacje! XD
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości