Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Grafika 3D by Naxster
Aaa właśnie, zapomniałem o czymś:

http://www.youtube.com/watch?v=mCosUo6-7lc

Animacja pierwszego miecza, wykonywana przez 4 godziny
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ej, no, ładne te miecze! Szczególnie właśnie pierwszy miecz mi się podoba.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Cieszę się!
Odpowiedz
Wykuć coś takiego... Mrr. To będzie totalna masakra. Może nawet przerzucę się na miecze?
Odpowiedz
Ha! To jak zobaczysz mój kolejny projekt!
Odpowiedz
Co ty, co ty. Miecz mogę nosić zawsze przy sobie razem z młotem. Lubię rozwalać czachy.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dobra, jako że nie mam pewności czy zamieszczenie tego na SB nie jest karalne, daję tutaj

Work In Progress, dodatkowo w mniejszej niż normalnie rodzielczości

Słoneczny dzień w chmurach
Odpowiedz
Nie jest karalne :D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Naxiu – niedopracowane budynki (bo to chyba budynki) – psuja efekt ;p ogolnie musisz sie pobawic nad "zewnatrz", bo reszta jest po prostu bajeczna :D
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
Właśnie dlatego napisał, że nie jest ukończone ; )
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości