Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
AION NCSOFT (NA)
Ktoś ciska? Lub chce sie przylaczyc do ekipy czterech kobiet? :D
Oferujemy nasze wspaniale towarzystwo, wspolne koksania i swiadomosc tego, ze razem mamy osiem cyckow :D

Usune temat potem, wiec Duśka nie sr*j żarem :p
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
Reklama AdSense
E tam, to jest Owion. Ogólnie sama był pograła, ale spędzić x godzin na ściąganiu znowu...

Polecam grę, ogólnie.
Na jakim serwie gracie?
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Gramy na serwie Siel. Mozna grac znim sie ściągnie. Ogarnelysmy juz polska gildie :D ncsoft sie,postaral, jest bez porównania do aiona gameforga :P jak chcesz zasilić nasze pussy Power kolejnym sromem, to,zapraszamy :D
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
A czym się różni? Może jutro rano to ogarnę. Mimo wszystko szkoda mi postaci na gejmordżowym barusie xD
And heal

Odpowiedz
Gameforge wykupiło servery Aiona w Europie (chyba od NCSoftu, który jest developerem), więc to mówi samo przez się, że ci z amjeryki mają lepiej. Gra mnie średnio ciągnie do siebie, grałem na becie 3.0 i szału nie ma jak dla mnie. Szczególnie że gracie na amjerykańskich servach, więc pewnie czasami spore opóźnienia są ;P
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Hm, w Europejskim nie ma jakichś większych opóźnień, więc dlaczego miałyby być w amełykańskim? Z tego, co pamiętam np. z Vindictusa, Amełyka miała wszystko szybciej niż Europa/
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Chodzi mi o lagi, jeżeli nie miałaś tego na myśli. Jeżeli chodziło ci o łatki i aktualizacje, to główna ekipa Vindictusa (Nexona) działała w Amjeryce, Eurłopejska "filia" jedynie dostawała gotowe paczki, które musieli dostosować. Nie zapominaj, że był taki okres, kiedy EU/NA wersje Vindictusa miały bodajże 6 epizod 1 sezonu, kiedy koreańce pogrywali se na 10 epizodzie z rajdami 24+ osób ; )
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
No właśnie wiem, i o tym pomyślałam, nie o lagach :P
And heal

Odpowiedz
Nie trzeba gp by handlować, gracze maja dużo xd eventow, co 5 lvli dostajesz bonusy, ogólnie jest niebo lepsza. Bez porównania do eu :P
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
bonusy, eventy, czyli dużo łatwiej? :P
And heal

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości