Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Chcesz dodania nowego dzia?u?
Tak
82.35%
14 82.35%
Nie
11.76%
2 11.76%
Chc?zamieni?dzia? Przygodowe w Historyczne
5.88%
1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Dodanie działu "Historyczne"
Pytanie proste i jasne. Czy chcecie dodanie nowego działu "Historyczne" na opowiadania zagnieżdżone w realnym świecie w odległych czasach. Plus co z działem "Przygodowe"?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cóż, dział przygodowe może zostać. Nie wadzi nikomu.
Odpowiedz
Przemianowanie nie ma logicznego sensu, bo opowiadania historyczne i przygodowe to dwie różne rzeczy. Opowiadania historyczne mają większy obowiązek trzymania się realiów niż zwykłe przygodówki :p
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Tyle, że zostanie nam dział niemal pusty... Dlatego dałem taką sugestie. Ponadto może być "Historyczne/Przygodowe" jako, że chodzi tylko o ścisłość realiów.
Odpowiedz
Okej, pytnie tylko, dlaczego Łączyć historyczne z przygodowymi, a nie np. z Obyczajowymi. Przecież opowiadanie historyczne nie musi być przygodowe... Albo połączmy historyczne, obyczajowe i przygodowe w jeden dział Realistyczne, żeby podbić statystyki, hm? :)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Połączenie trzech działów w jedno... pomysł mi się podoba. Mimo że jak na razie w ani jednym nie mam swojego opowiadania.
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
Reklama AdSense
W sumie można i tak i tak.
Odpowiedz
Osobiście ja bym proponował jeden dział i prefiksy tematyczne, jak to mamy w skończonych. Podobnie można by zrobić z fantastyką – pozbyć się poddziałów i dać prefiksy.
~Yami
Odpowiedz
To prawda, nie ma co mnożyć działów, bo skończy się tym, że w takim np. dziale "historyczne" będą dwa opowiadania. Zaraz byłaby propozycja utworzenia "Dreszczowce", "Komedie", "Dramaty", "Polityczne", "Religijne", "Przyrodnicze"...
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
w sumie... Można dać prefiksy. Tylko trzeba sie zastanowić które działy nam zostaną. Bo zostaniemy z "Realistyczne\Fantastyka"
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »