Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Mój Hip-Hopowy utwór. [Wulgaryzmy]
Wiem że słabe ale chciałem się zapytać czy zacząć zajmować się rapem i pisać opowiadania czy może tylko pisać opowiadania?
Rapowy kawałek który stawię na kanał gdy będę miał 1000 subów.

Joł

Są tacy co mówią że od multum subskrypcji ogarnęło mnie fatum hipokryzji.
Są tacy co mówią że się sprzedałem i jestem jebanym pedałem.
Lecz moja odpowied jest taka... Uważajcie!

Każda subskrypcja pobudza mnie do nagrywania.
To pasja pobudza mnie do dalszego działania.
To widownia pobudza mnie do dalszego vlogowania.
Robię to czego pragnę a ty hejterze spierdol zanim cię dopadnę!

W kwietniu 2013, gdy wchodziłem na YouTube mówili mi ''Będzie z tego draka, będzie z tego sraka''.
Lecz ja szedłem ku celowi dumnie, nie myśląc o pojutrze.
Niczym czołg przez przeciwnoci losu nie zbierając za to żadnych kokosów.
Zapierdalałem niczym na galerze aby tu być z wami i napierdalać filmikami ile wlezie!

Sram na gimbusa który przed komputerem udaje madafakę a w realnym wiecie jest frajerem.
Jesteście częścią mojej historii, nie odbiło mi do głowy aby oddać się sodomii.
Hejterze wiedz, że nie wypalę się, nie poddam się i będę napierdalał filmikami ile wlezie!

Odpowiedz
Reklama AdSense
Cytat:ale chciałem się zapytać czy zacząć zajmować się rapem i pisać opowiadania czy może tylko pisać opowiadania?

Najlepiej to w ogóle nie pisz. Ani jednego, ani drugiego.

A na temat tekstu nawet się nie wypowiem. Każdy chyba wie dlaczego.
Odpowiedz
Pocisłeś go z grubszej rury tak od razu... :P Ale również nie wyrażę się pozytywnie.

Tego się nie da śpiewać, nie ma rytmu, nie widać za bardzo rymów, a sam przekaz jest tak... dziwny, że równa się to z Kulą.
Najlepiej nie bierz się za rap, chyba że wyewoluujesz ;)
"Gdzieś pomiędzy złem a dobrem jest zdrowy rozsądek. Tego się trzymajmy." ~ Verguun z południa
"Pieprzyć przeciwników, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck z Aster Mit

Myśliwi!!!!
Odpowiedz
Nie chodzi o sam tekst. Z takim podejściem autora, to niech lepiej w ogóle nie piszę. Jak to powiedział kiedyś pewien wielki pisarz, "niektórzy ludzie nie powinni w ogóle pisać".
Odpowiedz
Cytat:Rapowy kawałek który stawię na kanał gdy będę miał 1000 subów.

Cóż, tym lepiej, że ten "kawałek" nigdy nie ujrzy światła dziennego.

EDIT: przekupywanie ludzi... ach te szlachetne metody. Btw, 1000 a 100 to "troszku" różnica. Jak 1 i 10. 10 razy więcej. Musiałbyś 10 razy powtórzyć efekt WSZYSTKICH działań tego kolegi. On zrobił ile mógł i ma 100. Ty musiałbyś zrobić tak samo wszystko, co on tylko 10 razy. Na tym polega mnożenie.
Odpowiedz
Naxster, mam 33 subów już, więc wystarczy przekupić kilka osób i będę miał 1000 subów. Tak jak mój znajomy. Tyle że on przekupił ludzi żeby mu dali 100 subów a nie 1000 ale to dość mała różnica.

Drassen Prime, to tylko niedopracowany utwór, na próbę go napisałem ale akceptuję twoją krytykę.

Yerezay, nie trolluj, prowokatorze.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Chciałem napisać coś pozytywnego. Niestety nie widzę tu chyba nic co mógłbym pochwalić. Może się nie znam, nie siedzę w rapie już od dawna. Ale zjadłeś kilka literek, co już jest nie koniecznie dobre. Jeśli coś wrzucasz, zwłaszcza tak krótką formę, sprawdź kilka razy dla pewności. A sam tekst? Dla mnie wygląda bardziej na parodię. Nie jest to ani uliczne, ani wzniosłe. Ani to bragga, ani G-funk. Za dużo wulgaryzmów, które nic nie wnoszą, przez co zamiast podkreślić to, co chcesz powiedzieć, zaczynają się robić po prostu żenujące. Temat wałkowany tysiące razy. Poczekaj dwa tygodnie. Posłuchaj rapu wyższych lotów, bo i taki istnieje, wbrew opinii co poniektórych. Potem przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz i sam pomyśl co jest nie tak jak należy. Amen.
Ps. nawet słowo multum i sodomia nie uratuje poziomu reszty, jeśli nie postarasz się zadbać o to by wspomniana reszta nie pogrążała siebie co drugie słowo. Ogranicz wszelkie "madafaki" a będzie ciut lepiej.
Odpowiedz
Dzięki Lewiatom, właśnie takiej krytyki potrzebowałem, czyli co poprawić, co usunąć itp.
Odpowiedz
Na co ci opinia innych, jak nie masz w sobie ani krzty samokrytyki.
Odpowiedz
Cytat:Są tacy co mówią że od multum subskrypcji ogarnęło mnie fatum hipokryzji.
Są tacy co mówią że się sprzedałem i jestem jebanym pedałem.

30 subskrypcji i wątpię, żeby ktokolwiek wydał cokolwiek Twojego. Nono, rzeczywiście, sprzedałeś się :D

Cytat:Robię to czego pragnę a ty hejterze spierdol zanim cię dopadnę!
Cytat:Robię to czego pragnę a ty hejterze spierdol zanim cię dopadnę!

Sram na gimbusa który przed komputerem udaje madafakę a w realnym wiecie jest frajerem.

Ostre słowa jak na czternastolatka.

Cóż, odpuść sobie publikowanie Twoich rapsów, póki co jesteś na poziomie Kuli.
No i odpowiem muzycznie, bo to w sumie jedyna szansa, byś osiągnął sukces w rapie:
https://www.youtube.com/watch?v=dOXzS0ZrYro
Enjoy ;)
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości