Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
O myślnikach słów kilka
Jako, że wszyscy ignorowali moje prośby o poprawne zapisywanie myślników, opracowałem rozwiązanie tego jakże nurtującego mnie problemu.

Od dzisiaj każdy zapisany dywiz (-) będzie zastępowany półpauzą (–), natomiast do wstawiania dywizu trzeba będzie posłużyć się następującym kodem:
Kod:
[dw]

Pozdrawiam :peace:
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
-heh
[size=small] Tańczący z gwiazdami
Odpowiedz
W sumie może się to przydać, ale dla osób które edytowanie tekstu wklejanego mają w d****, to wątpię by raczyli tego użyć.. To moje zdanie, ale mogę się mylić :P
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Osoby, które mają tekst w dupie wstawiają dywizy zamiast myślników, a tego nie dzierżę. Na dodatek, przez ten czas dwóch miesięcy, od kiedy ten system wprowadzono w życie, ulepszyłem cenzurowanie i korekta nie obejmuje dywizów pisanych wewnątrz wyrazów, jak Bielsko-Biała.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
tak Nid, wszyscy dobrze wiemy, że ty tego nie dzierżysz :) a tak poza tym to uważam, że pomysł i samo rozwiązanie fantastyczne.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »