Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Ogl?da?e?/ ogl?da?a? Gr?o tron?
Tak, nadal ogl?dam.
52.63%
10 52.63%
Tak, ju? nie ogl?dam.
21.05%
4 21.05%
Nie, ale chyba zaczn?
0%
0 0%
Nie.
26.32%
5 26.32%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Gra o tron.
Oglądałem dwa odcinki ale chciałbym poznać waszą opinie na temat tego serialu.
Rozmowę uważam za otwartą. :)
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
Reklama AdSense
Rozkręca się :) Pierwszy sezon od 6, potem już leci. Są gorsze i lepsze momenty, ja osobiście jestem znudzony postacią jaką większość internetu się jara... taka blondynka, ma smoki i spore ego.
Po za tym Pająk wymiata :D
Odpowiedz
Mi sam film średnio się spodobał a książka jeszcze mniej.
Ale obejrzałem dwa odcinki i przeczytałem pierwsza część żeby nie oceniać po okładce.
Odpowiedz
Iii tu powiem tak... To jest pierwszy przypadek... No dobrze, jeszcze Władca Pierścieni... Kiedy ekranizacja bardziej mi się podoba niż książka.
A co do serialu, daj mu szansę. Trzeba chwycić swoisty rytm, pierwsze cztery odcinki nie powalają.
Odpowiedz
jak widziałeś dwa odcinki to dalej nie możesz oceniać, bo nie masz jeszcze czego ;p
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
O to to! Zgadzam się z Władcą Jeży.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Wiem ale po przeczytaniu książki która... powiem może tak jest to pierwszy raz kiedy przeczytałem książkę i z żadnej strony ona mi się nie spodobała nie mogłem się zmusić do oglądania serialu. Miałem już kilka przypadków kiedy po ciekawej książce film lub serial okazywał się do d...
Odpowiedz
Tu sytuacja odwrotna :)
Odpowiedz
Na razie oglądam inny serial* i nie chce mi się zaczynać kolejnego.

* Tytuł serialu: How i met your mother czyli Jak poznałem waszą matkę.
Odpowiedz
Po pierwsze serial nie film. Serio, dwa różne twory.
Druga sprawa, pierwszy tom, czy dwa odcinki to mało. Niemniej mnie tez książka podoba się tak w miarę. Wiec rozumiem, że komuś może się nie podobać.
Według mnie serial jest lepszy tylko na początku, potem zachodzi coraz więcej zmian i prawie zawsze na gorsze.
Co do Dany, bardzo dużo osób jej nie lubi. Nie wiem czy spotkałem dotąd jedną osobę, której by się podobała ta postać.

HIMYM to klasyka. I w sumie dwa sezony przed ostatnim robi się naprawdę nudne. Dopiero ostatni fragment przynosi konkluzję i spaja całość. I jeżeli obejrzy się drugi raz wiedząc już, kto z kim skończy, całość zaczyna wyglądać na dużo bardziej spójną. Przy czym ostatni odcinek można obejrzeć tylko do połowy. Coś jak ending ME3
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości