Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Laptop do gier do 1600 zł.
Witam! Jaki warto kupić dobry laptop do gier do 1600 zł? Chodzi mi aby płynnie działały gry takie jak: WoW, Skyrim, TDU, ArmA 2, ArmA 3.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Za tą cenę trudno będzie Ci znaleźć coś dobrego. Szukaj w sprzęcie używanym, może tam na jakąś okazje trafisz :)
Once bitten, twice shy.

Moje opowiadania:
Odcienie
Dream
Opowieści menelskie
Odpowiedz
1600 złoty za laptop, na którym pójdzie płynnie? ArmA 3? Jak znajdziesz, to daj znać, bo nie wiem, czy chociażbyś stacjonarkę znalazł, na której to pójdzie.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Stary, stacjonarka na której pójdzie ArmA3, to co najmniej 2000. Co do laptopa to nawet nie wiem.
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
Ok, nie chcę ArmY 3! Który laptop jest dobry aby poszły płynnie te pozostałe gry?
Odpowiedz
Taki za większą kwotę
Odpowiedz
Reklama AdSense
Rozpatrując PC vs laptop, żeby osiągnąć podobne wyniki, to trza dołożyć jakieś 1000 złotych bodajże, więc wiesz :P
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Ja 1,5 roku temu złożyłem PC za 1800 złotych i mi jak na razie wszystko śmiga na ultra, wiesiek 2, skyrim z setką modów ;p
A laptop do gier to ze 3 tysiące przynajmniej...
Odpowiedz
Wystarczą mi gry do 2011!
Odpowiedz
Tank, na twoim miejscu pozbierałbym trochę kasy, złożyłbym sobie PC za 2500 i miał w dupie co najmniej przez dwa lata w kwestii jakiejkolwiek modernizacji komputera
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »