Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Kilka regulacji i oświadczenie w sprawie zarzutów odnośnie Duśki
Dnia 13 kwietnia do administracji forum wpłynęła petycja w formie zażalenia odnośnie zachowania naszej moderatorki, podpisana przez jedenastu z aktywnych użytkowników. Zarzucono jej przede wszystkim zachowanie nieprzystające członkowi ekipy, gnębienie użytkowników i poczucie bezkarności. Do tego wcześniej doszło również posądzenie o zatajanie sprawy poprzez usuwanie raportów. (Jeśli użytkownicy wyrażą taką potrzebę, udostępnimy konkretną listę zarzutów)

Oczywiście administracja nie mogła potraktować tej sprawy lekko, więc musieliśmy dokładnie ją przeanalizować. W tym celu odbyliśmy rozmowy z użytkownikami wydającymi nam się obiektywną stroną konfliktu i stwierdziliśmy, co następuje:
– Duża część użytkowników podpisanych pod petycją nie zgadzała się z wszystkimi wymienionymi w niej zarzutami, a jedynie z niektórymi z nich.
– Niektórzy użytkownicy poproszeni o opisanie swoich obserwacji stwierdzali, że nie spotkali się z wymienionym negatywnym zachowaniem bezpośrednio
– Wiele osób wydawało się być niezdecydowane w kwestii zarzutów i stwierdzały, że nie jest to problem kosmicznej wagi, a jedynie kwestia, którą należy rozwiązać poprzez rozmowę z moderatorką

Jednak na otrzymaniu samych tych odpowiedzi nie poprzestaliśmy i wystosowaliśmy ankietę do aktywnych użytkowników forum (czyli mających co najmniej 50 postów, wyłączając członków ekipy pełniących na dany moment funkcję i emerytów), łącznie 24 osób, z czego wypełniło ją tylko osiem, przy czym były to praktycznie te same osoby, z którymi rozmawialiśmy już wcześniej.

Dlatego w świetle uzyskanych przez nas informacji, razem z Naxem stwierdziliśmy, że wystosowanie wobec Duśki bardzo poważnych konsekwencji byłoby przesadą i naruszeniem, dlatego udzielono jej ustnego upomnienia, co wiąże się również z tym, że administracja będzie uważniej obserwować jej zachowanie jako członka ekipy (ale nie tylko jej, a również całej reszty kolorowych). Ponadto w związku z tą sprawą oświadczamy, że:
– Administracja dołoży starań, aby regulamin forum był przestrzegany przez wszystkich użytkowników, nie wykluczając kolorowych
– Wobec członków ekipy będą stosowane odpowiednie sankcje za łamanie regulaminu forum
– Administracja wprowadziła zakaz prowadzenia na SB rozmów przekraczających granice dobrego smaku (zainteresowanych zapraszam do zapoznaniem się z regulaminem shoutboxa)
– Ze strony Duśki nie doszło do skasowania żadnych raportów związanych z tą sprawą. Za ich przeczytanie i archiwizację odpowiedzialny byłem ja
– Część spośród inicjatorów petycji również zachowywały się na SB nagannie, prowadząc kampanię przeciw oskarżonej oraz nadużywając pozycji, jednak administracja w ich wypadku też poprzestanie na ustnym upomnieniu i ostrzeżeniu, że przy następnym akcie takiego zachowania zostaną zastosowane kary zgodnie z regulaminem
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Nie jestem aktywny, nie dostałem ankiety :( Śmieszna sprawa, o co chodzi?
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Jesteś kolorowy, a na forum panuje rasizm, więc nie dostałeś :p

Ale w sumie, możemy teraz udostępnić ankietę reszcie, a nuż ktoś jeszcze ją wypełni i się nam ta opinia przyda w przyszłości: http://podziemieopowiadan.pl/forum/forms.php?id=3
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Aaa to ten kolor też jest "kolorowy"? xD Ok, nie mam pytań.
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »