Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Gdańsk lipiec 2014
W związku z tym, że w wakacje przyjeżdżam do Polski, pomyślałam, że byłoby miło spotkać się poza forum :thinkin: Kiedy parę osób powiedziało, ku mojemu zaskoczeniu (bo szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że komuś będzie chciało się do Gdańska ruszyć :D) – tak, pojechałbym – to myślę; dlaczego by nie zrobić kameralnego zlotu forumowego? Jestem w Gdańsku od 15 do 21 lipca. Kto jest chętny?
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Reklama AdSense
A gdzie mieszkalas wczesniej? Tak wogule to nie wiem czy jest sens robic taki zlot...
Odpowiedz
Tank, skoro Tri napisała już kilka dni temu że będzie w Polsce, a my odpowiedzieliśmy że chętnie wpadniemy do Gdańska na chwilę, to czego jęczysz? Nie przyjeżdżaj, mało kto będzie płakał.
Tri – wcześniej pisałaś coś o sierpniu z tego co pamiętam. Ale ogólnie jestem ciągle za, myślę że na dzień-dwa spokojnie dam radę się wyrwać.
Odpowiedz
Ja może tam na wakacje pojadę, kto wie. Niczego nie mogę obiecać.

A ty tank nie wypowiadaj się o sensowności proszę cię. Trice proponuje, jak ktoś jest chętny to jego sprawa.
Odpowiedz
Niczego nie obiecuję, ale obstawiam, że na 70% powinienem też być – zależy, jak bardzo będę miał zajęte wakacje... No i jak będę jechał, to tak na 2-3 dni (chociaż strasznie średnio podoba mi się perspektywa siedzenia 12h w pociągu, to jakoś spróbuję to przeboleć... ^^)
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Cytat:Tak wogule ( w ogóle ) to nie wiem czy jest sens robic taki zlot...

Trice nie robi zlotu, ona zaprasza, nie wyszczególniając nikogo, co bardzo dobrze o niej świadczy. To po prostu miła dziewczyna, Tank :P.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cytat:Tri – wcześniej pisałaś coś o sierpniu z tego co pamiętam.
– Masz rację, Ar. Po prostu wtedy byłam pewna, że w sierpniu; no ale widzisz, pamięć mam doskonałą tylko w memorach :D

Jeżeli się uda, bardzo miło będzie was gościć ^^ (tylko pamiętajcie, że u mnie noclegu nie znajdziecie xD)
Odpowiedz
No to jak to bez noclegu, przecież podróż w jedną stronę to tyle godzin ;p
Twoja rodzinka nie byłaby zadowolona z bandy poprańców śpiących w ich kochanym i jeszcze niezdemolowanym domku?
Odpowiedz
Juz sobie wyobrazam, jak przyprowadzam bande doroslych facetow do domu babci xD No niestety, nocleg musi byc na wlasna reke, wybaczcie. Nie mam w Polce wlasnego domku :<
Odpowiedz
Spoko, poradzimy sobie xD
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości