Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Prowadzenie bloga – gdzie go postawić?
Podejrzewam, że wielu z Was prowadzi własne blogi. Stawiam właśnie coś swojego, bardzo osobistego, stąd chciałabym mieć szeroki wachlarz szablonów np. i możliwości. Miałam do czynienia tylko i wyłącznie z blogspotem i onetem, stąd pytanie do Was – czy jest miejsce w sieci, które polecacie na bloga? Póki co wiszę na blogspocie, ale nie chcę tam zbyt długo siedzieć – wolę się przenieść.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Znajdź jakiś darmowy hosting lub jeśli planujesz na poważnie coś stawiać, to od razu płatny z własną domeną (np. 1and1). I postaw tam wordpressa :P Chyba najlepszy system zarządzania treścią, jaki obecnie istnieje.
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Póki co nie wiem, jak daleko mnie poniesie z tym, więc wolałabym uniknąć na razie (po namyśle) www tym bardziej płatnych. Stąd pytam o blogi ;)
And heal

Odpowiedz
Jaka forma wpisów? Będą zdjęcia? Długie będą?
Odpowiedz
Nie, nie, zdjęć nie, a jeśli już to niewiele.

A wpisy, hę, to będzie coś w formie... Hm, żeby nie powiedzieć za dużo... Pamiętnika? Więc podejrzewam, że nie za długie.
And heal

Odpowiedz
Odpowiedz
Reklama AdSense
Jeśli chcesz mieć WordPressa bez własnej domeny, to polecam https://wordpress.com/
Jednak bez własnej domeny bym polecał Blogspota. Wiadomo, usługa Google, więc teoretycznie ma dobre wsparcie jeśli chodzi o pozycjonowanie.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
No właśnie stoję na blogspocie teraz :P
And heal

Odpowiedz
No i ja bym tam dalej siedział. Ale możesz przetestować WP albo soupa. A nuż któryś Ci bardziej podejdzie.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
soup mi się nie podoba :P Dobra, to póki co, zostaję.
And heal

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości