Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Manga i Anime
Higurashi no Naku Koro ni ;) Świetne, świetne.
Mirai Nikki też jest dobre.
Meow!
Odpowiedz
Reklama AdSense
Z okazji, że nowy sezon anime właśnie wytoczył swoje działa, czas odświeżyć starego grzyba! Zapytam wprost: co sądzicie o nowych anime z tego jakże dziwnego sezonu? Mam na myśli głównie "Gen'ei o Kakeru Taiyou – Il Sole Penetra le Illusioni" oraz "Kami-sama no Inai Nichiyoubi", w których w mniej więcej połowie pierwszego odcinka są sceny, których nie powstydziłaby się niejedna dosyć brutalna produkcja...
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Widzę, że Epon odświeżył ten temat, więc może też się wypowiem. Mang nie czytam wcale, a anime oglądam naprawdę mało – powodem są poszczególne wymagania. Kiedy szuka się czegoś do oglądania, skupia się uwagę przede wszystkim na kreskę i to przeważa, czy będę w ogóle chciała przeczytać opis ów anime.
A oto lista znośnych według mnie :) :
– Cowboy Bebop (serial jak i film)
– Paprika
– Spirited Away
– Mushishi
– Princess Mononoke
– Paranoia Agent
-Attack on Titan
– Claymore
– Death Note

Pewnie kilku zapomniałam.
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Ja właśnie zacząłem Log Horizon. W sumie po pierwszym odcinku bardzo podobne do SAO, ale zapowiada się obiecująco.
Odpowiedz
Log Horizon akurat nieco odmienne jest od SAO – inne tematyki poruszają, SAO masz bardziej w skali mikro, a Log Horizon w skali makro, po 3-4 odcinkach świetnie się rozkręca ; )
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
A ja zacząłem Macros i jest dobre
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
Reklama AdSense
(11-01-2014, 21:49)epoN napisał(a): Log Horizon akurat nieco odmienne jest od SAO – inne tematyki poruszają, SAO masz bardziej w skali mikro, a Log Horizon w skali makro, po 3-4 odcinkach świetnie się rozkręca ; )

Przyznaję, nie zawiodłem się. Właśnie biorę się za 12 odcinek.
Odpowiedz
Odświeżamy hehehe

Highschool of the Dead
Highschool DxD
Kaichou wa Maid-sama
Seikon no Qwaser
Death Note
Bleach
Rosario to Vampire
no i oczywiście najlepsze... ANGEL BEATS!
"Gdzieś pomiędzy złem a dobrem jest zdrowy rozsądek. Tego się trzymajmy." ~ Verguun z południa
"Pieprzyć przeciwników, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck z Aster Mit

Myśliwi!!!!
Odpowiedz
Specjalnym fanem anime nie jestem, chociaż miło wspominam: "Cowboy Bebop", "Hellsing" i niektóre filmy pana Hayao Miyazakiego
Heroizm nie jest w samych bitwach, ale we wszystkich polach życia i nieustannie. Owszem, bitwy dlatego tylko bywają, iż heroizm nie bywa pierwej na polach życia praktykowany.

Cyprian Kamil Norwid

Odpowiedz
Ga Rei Zero! Best anime ever. Tylko nie czytać recenzji, bo spoiler epickiego plot twistu.
Każdy, kto obejrzy +15 coolpoints u Elasia :P
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »