Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Manga i Anime
Z tego ostatniego, przetrzymałem tylko do połowy openingu...
Odpowiedz
Reklama AdSense
To poczytaj mangę, jak ci opening nie leży. Warto, to jest tak głupie, że śmieszne (przynajmniej w mojej opinii)
Odpowiedz
Hmmmm. Faworyzowane, alfabetycznie. Casshern Sins, Code Geass, Kemono no Souja Erin, Seirei no Moribito.
Odpowiedz
Zapomniałem dodać do listy jedno z najlepszych Anime, jakie widziałem: Higurashi no Naku Koro Ni. Świetny horrorek psychologiczny.

@edit
Wczoraj zacząłem oglądanie Ouran High School Host Club. Niezłe :D
Odpowiedz
Moja lista jest bardzo długa. Jestem zagorzałą fanką. Horrory, wampiry i psychologiczne anime królują. Zaczynam (postaram się nie dublować):
– Aoi Bungaku Series a stąd Kokoro, czyli serce. Bardzo mnie wzruszyło.
– Blood+
– Claymore początek przynudza, ale postać Teresy jest niesamowicie inspirująca.
– Chrno Crusade moje pierwsze anime. Mam do niego ogromny sentyment. Uwielbiam długowłosych panów.
– Cossette no Shouzou
– Higurashi no Naku Koro ni dużo, dużo krwi i mocno psychologiczny klimat.
– Kara no Kyoukai 7 filmów o rozdwojeniu jaźni.
– Neon Genesis Evangelion klasyk
– Pandora Hearts
– Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

Polecam (o ile nie znacie) stronkę anime list. Robimy na niej zestawienia anime. Wygląda to mniej więcej tak: http://myanimelist.net/animelist/iranoina
Do tego bogata baza anime.
Odpowiedz
Kiedyś oglądałem Blood+, ale zatrzymałem się na którymś odcinku i potem nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie skończyłem i tak leży na liście "do powtórnego obejrzenia".
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Czytał ktoś Psyren?
Odpowiedz
Tak. Jest to w moim odczuciu jedno z najlepszych mang. Serdecznie polecam ;)

(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
x Death Note
x Ergo Proxy ( <3! )
x Mój sąsiad Toroto
x Ruchomy Zamek Hauru
x Blood : The last Vampire
x Coyote Ragtime Show
x Kokaku kidotai
x Shigurui
to wszystkie te, które spisałam sobie na kartce, bo może było ich więcej, ale ja wszystkich nie pamiętam. I tak niektóre są niedokończone.
はい、私は大好き ♥ Սերժ Թանգյան ♥
Odpowiedz
Zresztą, jakby kogoś interesowało, to daje mój profil na Anime Planet:
http://www.anime-planet.com/users/Nidrax...order=desc
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »