Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co zmienilibyście na forum
Kiepskim pomysłem jest dzielenie SB – jest nas za mało. Nawet na większych forach takie działanie szybko prowadzi do pustoszenia SB.
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Reklama AdSense
No tak, ale ja myslę, że jeśli zrobić główny pokój + kilka mniejszych – uniknęlibyśmy zbędnych waści.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ostatnimi czasy widziałem tylko waśnie z udziałem trzech userów – jeden z nich ma permabana na SB, pozostała dwójka musi na siebie trafić, więc wątpię, by kanały cokolwiek zmieniły.
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
Plusem wielu pokoi jest łatwiejsza komunikacja, bo konkretne wpisy nie giną w natłoku innych.
Minusem jest kwestia – kto będzie tego pilnować. Pozostawienie któregokolwiek z pokoi bez nadzoru może się skończyć niezłym szambem.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Nie gram w gry, nie interesuję się anime, nie mam dziewiętnastu lat, jak większość z was, nie piję, nie ćpam, nawet nie mam z kim poflirtować ( Stu zajęty, a pozostali za młodzi ) – nie będzie pokoju odpowiedniego dla mnie. Chyba że stworzymy sobie pokój dla starców ;). Stu, zapisujesz się do kącika III wieku?
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »