Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Co zmienilibyście na forum
Cześć wszystkim!

Zbliża się kwiecień, rok szkolny dla maturzystów się niedługo skończy, więc będę miał więcej czasu do poświęcenia na odkurzenie naszego serwisu. Dlatego postanowiłem wstępnie podzielić się z Wami informacją, iż ekipa od dłuższego czasu rozmawiała na temat nowej odsłony forum. Mamy już przewidziane kilka funkcjonalności, m.in. ulepszenie systemu oceniania tekstów i połączenie go z wyświetlaniem działu, aby móc sortować teksty wg. oceny; ulepszony, a przy tym lżejszy czat umożliwiający większą funkcjonalność; ułatwienie dostępu mobilnego i kilka innych, ale chcielibyśmy wiedzieć, czego waszym zdaniem brakuje na forum i co chcielibyście ujrzeć, a weźmiemy to pod uwagę przy pracach remontowych.
Wątek proszę potraktować poważnie i nie olać go, tylko wypowiedzieć się, jeśli jest coś, co waszym zdaniem faktycznie powinno się u nas pojawić.
Póki co nie będzie żadnych obietnic co do daty pojawienia się odświeżonej wersji forum, bo na chwilę obecną jest zbyt wiele zmiennych, które mogą wpłynąć na czas jego wykonania.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
czego waszym zdaniem brakuje na forum?
Ludzi :D
Odpowiedz
Cytat:Piszcie tutaj o sprawach technicznych dotyczących działania serwisu, a nie głupoty :\
Ludzie to dla Ciebie głupoty? :D Ale ok, wiem o co chodzi.

Co bym zmienił – ze spraw technicznych chyba nic, oprócz wspomnianego przez Ciebie systemu oceniania. Mało ludzi chyba o nim wie. No i może jakaś większa integracja z Facebookiem? Promocja w świat też by się przydała.
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Tylko nie Facebook :(
Jaką integrację masz na myśli?
Promocja to też nie ten dział :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
(29-03-2014, 21:10)StuGraMP napisał(a): Tylko nie Facebook :(
Jaką integrację masz na myśli?
Dodanie szybkiego udostępniania wątków na facebooku, ewentualnie możliwość szybkiej rejestracji via facebook.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Tak właśnie, szybka rejestracja kontem facebookowym to to, co w pewnym sensie miałem na myśli. Są tacy, którzy lubią mieć wszystko na jednym koncie i pod ręką. Najlepiej dla nich, jakby jeszcze na fejsie pojawiały się informacje o nowych wątkach, itp. :P To już trudniejsze do zrealizowania, bo chyba innej opcji jak fanpage nie ma na dzień dzisiejszy.

Cytat:Tylko nie Facebook Sad
Można nie lubić Facebooka, ale jest on dzisiaj bardzo dobrym miejscem na promocję (choć ostatnio słabnie). To takie darmowe medium i dobrze kierując swoimi działaniami, można za darmo trafić do lokalnej społeczności lepiej, niż opłaconymi ogłoszeniami w prasie :D
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Reklama AdSense
@Box, Stu raczej chodzi o przykłady serwisów, które w ogóle do korzystania wymagają konta facebookowego :D
Ale nie, Stu, nie o tym tutaj akurat mówimy.
~Yami
Odpowiedz
Co by mi tylko nie wyskakiwały jakieś flagi jak na 'L' :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Ja dodałbym, wraz z możliwością oceniania tekstów, także "planuję przeczytać". Oraz odpowiednia zakładkę w profilu, gdzie będą wszystkie ocenione teksty oraz osobno te które chce się przeczytać.
Z wielu serwisów korzystam tylko dlatego, że maja takie możliwości. A też czasem sie zapomni, ze jakiś tekst odesłało się "na później".
Odpowiedz
Nax czyżbyś mówił o systemie który oferuje min Filmweb?
Ja ze swojej strony prosił bym o tematyczne pokoje na sb czasem chce się z kimś o czymś interesującym porozmawiać a ciężko przy takim natłoku tekstu
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »