Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Souterrain Noveau – reaktywacja: nabór do redakcji, dyskusja
W związku z ostatnimi rozmowami, głównie w CWT i Wątku promocyjnym, ogłaszam powrót naszego e-zinu literackiego Souterrain Noveau.

Główną zmianą ma być forma i częstotliwość. Chcę, aby magazyn pojawiał się regularnie co dwa miesiące lub kwartał (to jest do uzgodnienia), oczywiście od częstotliwości będzie wtedy zależeć objętość magazynu.
Jesli chodzi o teksty, to nastawimy się przede wszystkim na promowanie aktywnie piszących użytkowników. Publikować będziemy głównie fragmenty opowiadań zakończonych (prawdopodobnie w magazynie nie będzie się pojawiać całość takich opowiadań, tylko będą one przerwane w pewnym momencie z dopiskiem: "po więcej wróć na forum / zakup e-zin twórcy") i poezję.
W dyskusjach przewinęła się również propozycja, aby rubrykę na teksty z CWT, pytanie tylko, czy mamy publikować wszystkie prace, a może najlepsze ogólne z danego okresu czy tylko te zwycięskie w każdej edycji? Proszę o opinię.

Przy okazji proponuję również wydawanie półrocznego kompendium wiedzy dla pisarzy pod nazwą Literator, gdzie umieszczać będziemy różnego rodzaju artykuły odnośnie warsztatu pisarskiego, strony technicznej tekstu, kwestii językowych, etc.

I sprawa najważniejsza: Z poprzedniej redakcji pozostaliśmy tylko ja i Duś (jeśli w ogóle będzie jej się chciało ponownie zajmować e-zinem), więc potrzebujemy świeżej krwi. Praca redaktora, w zależności od funkcji jaką pełni, może ograniczać się do wybrania najciekawszych tytułów do kolejnego numeru bądź napisania kilku recenzji. Członkowie redakcji biorący udział w stworzeniu danego numeru będą wymieniani w odpowiedniej sekcji w magazynie (trzeba zadecydować, czy na początku, czy lepiej na końcu) i oczywiście dostaną legendarny, czarnozielony kolor nicku, więc +30% do lansu na dzielni :D Chętnych, nawet i na okres próbny, zapraszam do zgłaszania się poprzez pw do mnie.

[Obrazek: plakat.jpg]

Cóż, póki co tyle. Jeśli coś mi się jeszcze przypomni, to dopiszę :)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
(18-03-2014, 18:44)Nidrax napisał(a): W dyskusjach przewinęła się również propozycja, aby rubrykę na teksty z CWT, pytanie tylko, czy mamy publikować wszystkie prace, a może najlepsze ogólne z danego okresu czy tylko te zwycięskie w każdej edycji? Proszę o opinię.

W CWT nie ma być rywalizacji. Nie ma więc zwycięskich.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
A no przecież! Mój błąd <głupek>
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Jasne, że pomogę! :D
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Zgłaszam się do redakcji! Mogę pisać recenzje, czy to opowiadań z forum, czy jakichś godnych polecenia powieści (ja to tylko fantastyka i thrillery/kryminały).
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
Oczywiście pomysł popieram. Jeśli uznasz, że mogę się do czegoś przydać, to jestem chętny.
Co do CWT – tam mogą być wyłaniane teksty tygodnia, więc takie dodatkowe wyróżnienie ich w e-zinie będzie zapewne mile widziane.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cóż, ja mogłabym wrócić do recenzowania. :)
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości