Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zmiana taryfikatora za przewinienie na Shoutboxie
Jako że przez ostanie dwa albo trzy dni zdarzyło się, że wróciłem do domu uhahany w związku z dobrze zapowiadającym się dniem, a po wejściu na forum od razu musiał zepsuć mi się humor, postanowiłem wprowadzić zmiany odnośnie traktowania flejmerów na SB tak, aby dla mnie pilnowanie porządku było wygodne.

Nie mam zamiaru wnikać w to, kto przez ostatnie kilka dni komu ukradł kredki, kto kogo bardziej obraził i kto na SB ma dłuższego penisa. Zmiany, które wprowadzam będą obowiązywać od tej chwili i każdego tak samo.

Otóż, jeśli chodzi o flame-wary na SB, będzie stosowana nowa sekwencja kar:
  • Pierwsze upomnienie – ban na SB na 3 dni
  • Drugie upomnienie – ban na SB na 7 dni
  • Trzecie upomnienie – permanentny ban na SB

Żeby nie było niesprawiedliwie i nikt nie płakał, że został zbyt surowo ukarany w związku z poprzednimi przewinieniami na shoutboxie, to zarządzam amnestię banową. Konto każdego jest wyzerowane, a aktualnie zbanowani dostaną szansę udowodnienia, że zmądrzeli i wrócą na SB.

Co do samego wymierzania kar, to jeśli akurat będę dostępny na krzykpudle i ktoś przy mnie zacznie burzę, to ta osoba zostanie ukarana.
Jeśli natomiast będę offline i ktoś zacznie wojnę na SB, a druga osoba będzie bezmyślnie brać w niej udział, to obie strony dostaną po głowie.

Czy wszyscy są zadowoleni ze zmian? Nie? To świetnie.

Pozdrawiam,
wasz wredny Admin :p
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ze względu na wszechobecną walkę na penisy, informuję, że największego penisa ma Dusia. Pragnę też dodać, że kadra nie podpisuje się pod decyzją Nidraxa i szczególnie odradzam przebywanie na sb w najbliższym czasie.

Dziękuję za uwagę,
Y.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Od czwartku wieczorem, do mniej-więcej soboty rano mnie nie ma, więc w tym czasie inni kolorowi mogą nagrodzić za łamanie zasad banem ogólnym na całym forum na 24h.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Prawo nie działa wstecz, Nid...
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Tylko czy zbanowanie ich na okres dłuższy niż 7 dni był zgodny z prawem, skoro nie było takiego ustalenia? :)
~Yami
Odpowiedz
Prawem/ ... W jakim ty swiecie żyjesz...
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ale ten taryfikator tylko do samych Flame'ów się odnosi? Nie do ich wszczynania?
Odpowiedz
Do wszczynania też.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »