Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Zaostrzenie zasad zachowania na Forum i Shoutboxie
Słuchajcie, słuchajcie, drodzy Użytkownicy!
Na zlecenie Administracji i Moderacji ogłaszam, co następuje:

1) Od jakiegoś czasu na Shoutboxie nie dzieje się najlepiej. Jakiś czas temu, nie było dnia bez walk bądź żali. Dlatego zostały dodane dwa nowe punkty do regulaminu:
Cytat:7) Zabronione jest wszczynanie wojen na czacie (tzw. flame-warów).
8) Shoutbox to nie poradnia psychologiczna, ani niczyj osobisty blog, dlatego nie jest to miejsce odpowiednie do wylewania swoich żali i odstawiania dramatów.
Przy okazji warto też przypomnieć, że spam oraz utrudnianie komunikacji również są karane. Tak samo zakaz "pisania treści łamiących zasady dobrego smaku" dotyczy też krzykpudła. Punkt 8 nie oznacza oczywiście zakazu rozmowy o problemach. Byleby była to rozmowa.
Shoutbox nie jest ponadto polem nieskrępowanych dywagacji na temat działania Serwisu. Od tego jest odpowiedni dział z uwagami.

2) Na samym Forum również pojawiły się dwa niepożądane zjawiska: spam i trollowanie. Chodzi tu głównie o Owion i Przywitalnię. Od teraz zwracana będzie większa uwaga na treść postów, a egzekwowanie działań będzie bardziej stanowcze.
Przypomina się również, że od egzekwowania regulaminu jest Moderacja/Administracja. Prosimy raportować posty niezgodne z regułami, ale powstrzymać się od kilkukrotnego pisania postów o złamaniu któregoś punktu.

Jeśli ktoś chce hejtować sprawcę, niech wini mnie. Na SB jestem co dzień i mam zamiar przypilnować nowych punktów. Ponadto całkiem słusznie kilka osób zarzuciło mi bierność. Mam zamiar z tym skończyć.
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty