Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Coś tam
Kiedyś byłam wielką fanką "Kronik Spiderwick" i narysowałam wtedy kredką poniższego gryfa:
[Obrazek: 3545eaf27d.jpg]
Wątek był właściwie założony bardziej z powodu chęci dodania rysunku mojej siostry, która ma do tego zdecydowanie większe predyspozycje. Praca dotyczy mojego opowiadania "Marionetka" i jest jak na razie in progress.
Taka ładna, że chcę się ją pochwalić :)
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Kocham gryfy :D Masz dużego plusa za ten rysunek ^^ Świetny.
Odpowiedz
Genialny. Nawet nie wiem za bardzo, co mogę dodać. Podoba mi się zwłaszcza jego głowa, świetny dziób. Więcej :D
Odpowiedz
DDDAAAAAYYYMN Gyrl! Świetna robota :> Czekam na więcej :>
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Wow, dzięki.
Dawno temu byłam z tym na jakimś forum rysowników i nie cieszył się tam większym uznaniem xD Właściwie teraz bazgram tylko w zeszytach jakieś głupoty, więc nie wiem, czy dodam coś więcej od siebie :D
Odpowiedz
Ło, Trice, podziwiam kunszt, ja bym wymiękła jak nic przy tych piórach :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dzięki, Vet :D
Odpowiedz
Super :) mi brakuje wytrwałości do takich dokładnych, szczegółowych rysunków.
Jestem, bo mnie nie ma.
Miotana ze skrajności w skrajność,
znad wrót piekła do bram nieba.
Ja żyję! Więcej grzechów nie pamiętam.

Odpowiedz
Dzięki, suzigama :)
–-–-–-–
Jak pisałam, miałam pokazać pracę mojej siostry, która nawiązywała do "Marionetki" – mojego opowiadania. Oczywiście pomimo wielu moich próśb nie skończyła tego szkicu D: W każdym razie mam niepełny rysunek (po lewej Jan, po prawej Dorian):

Spoiler:
Mimo wszystko chciałam się pochwalić, bo strasznie uwiódła mnie ta praca. Byłaby pięknym plakatem ^^
Odpowiedz
Jako plakat faktycznie idealna, ale ja osobiście za taką formą rysunku nie przepadam. :)
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości