Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Czym charakteryzują się demony?
Biblia katolicka nazywa mianem demonów wszytskie upadłe anioły i inne stworzenia ktore sa po prostu złe. Wszystko co złe jest sprawką demona i kazdy zły byt jest demonem. Smok z apokalipsy także, bo jest zły.
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
Reklama AdSense
I właśnie o tym też mówiłem. Świat katolicki wmawia, że wszystko co złe jest domeną Demonów, ale nikt tak na prawdę nie wiem gdzie leży prawda. Jedni będą uważać, że tak jest, a inni wręcz przeciwnie. Demony nie muszą być złe...
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Wczoraj widziałam to na kwejku czy innym badziewiu, ale nie chce mi się szukać, w każdym razie statystyki wyliczone z Biblii
Szatan – zabił 8 osób.
Bóg – liczby ktorych nie idzie spamiętać.
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości