Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Dlaczego nie lubisz komunizmu?
Bo m? starszy brat jest narodowcem
25.00%
2 25.00%
Bo to modne
50.00%
4 50.00%
Bo jestem tak stary, ?e da? mi w ko??
25.00%
2 25.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Za co nie lubisz komunizmu?
Cytat:Licealista nie gimnazjalista, whoisyourdad.
My god... zwróć uwagę na nawias :F

Cytat:No i dobrze, będę krową.
Trzymamy za słowo, przynajmniej mleko będziesz dawać i pożytek jakiś z ciebie będzie.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Mi w sumie pasuje pomysł kompletnego ignorowania Tanka (jako że krowa oczywiście nie jest w stanie napisać nic rozsądnego).
Odpowiedz
Bo popieram KNP? Wiele mądrych osób popiera tę partię. I nikt nie powinien im tego zabraniać.
Odpowiedz
Ponieważ jesteś krową, jak sam to potwierdziłeś. Nie ma sensu rozmawiać ze zwierzęciem hodowlanym. Co więcej, można za to wylądować w psychiatryku.
Odpowiedz
No to będę kimś innym może.
Poza tym lepiej popierać Szanownego Pana Janusza Korwin Mikkego niż Palikota? No nie?
Tak w ogóle to zmieniłem troszkę zdanie co do demokracji.
Trzeba ją ''zresetować'' a nie całkowicie obalić. W Szwajcarii demokracja działa bardzo dobrze. JKM też to potwierdził.
Odpowiedz
Zakończcie tę dyskusję. To się robi żenujące. Sram polityką, nie chodzę głosować, nie wierzę politykom, mam gdzieś wszystkie ich obietnice.
Rzygać mi się chce na widok ludzi, którzy traktują polityków jak jakichś idoli. Oddają im niemal boską cześć.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Popieram Twoje zdanie Stu. Myślę dosłownie tak samo, mam to głęboko w otchłani, ale społeczeństwo mnie otaczające cały czas się tym interesuje i narzeka. PO CO? W JAKIM CELU? – takie pytania trzeba sobie zadać. Jak dla mnie jest to kolejny problem, którym zawracamy sobie głowę. A przecież nie warto! Każdemu z nas powinno wystarczyć innych kłopotów, a nie jeszcze zajmować się polityką. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Na koniec dodam od siebie:

Cytat:Rzygać mi się chce na widok ludzi, którzy traktują polityków jak jakichś idoli. Oddają im niemal boską cześć.
Haha 100% racji. Trzeba być ostatnim kretynem, żeby z polityków robić idoli (nie mówię tu o osobach zasłużonych dla państwa).

Cytat:ale społeczeństwo mnie otaczające cały czas się tym interesuje i narzeka. PO CO? W JAKIM CELU? – takie pytania trzeba sobie zadać. Jak dla mnie jest to kolejny problem, którym zawracamy sobie głowę. A przecież nie warto! Każdemu z nas powinno wystarczyć innych kłopotów, a nie jeszcze zajmować się polityką. Pozdrawiam!
Większej bredni nie słyszałem. Jeżeli ktoś chce, aby państwo zaliczyło progres, to właśnie wszelkie zmiany nie są możliwe do przeprowadzenia bez polityki.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości