Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Wolicie laptopa czy PC?
Mój lapek ma lat 5 i nadal mogę grać w to, co chcę :P
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Zależy, kto w co gra. Ja bym się mimo wszystko wahał nad włączeniem np. Skyrima na ultra detalach z wgranymi dodatkowymi teksturami HD nawet przy dobrym jakościowo lapku, bo bałbym się, że się przegrzeje w 2 minuty.
Odpowiedz
Ja na lapku za 3k sprzed 1,5 roku na samym początku jego działania (jeszcze nie był zakurzony) mogłem tak latać w skyrima. Teraz niestety mam wyzsza temperature w pomieszczeniu (26 stopni) + jest już zakurzony, ale mysle, ze przy podkładce chłodzącej/przeczyszczeniu też można by było polecieć :P
Odpowiedz
Kilka prostych słów: ubersamplig, Wiedźmin 2, powodzenia :v
Odpowiedz
Ja tam mam PC za 1,8tysia sprzed roku i w skyrima czy wieśka 2 na ultra pykam normalnie ^^
Jakbym miał więcej kasy to bym się przerzucił na lapka, ale tak to z peceta jestem zadowolony :)
Odpowiedz
A ja mam lapka i nie mogę pograć w SoulReaver-Defiance i wcale nie chodzi o wydolność kompa; gra nie działa na zintegrowanych kartach graficznych (czy jakoś tak).
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Duża część laptopów w dzisiejszych czasach ma 2 karty graficzne ;p
Odpowiedz
(15-01-2014, 07:54)Szary napisał(a): Duża część laptopów w dzisiejszych czasach ma 2 karty graficzne ;p

Z czego często zdarza się, że się nie przełączają na tę wydajniejszą XD
Odpowiedz
Wiesz, to można zrobić ręcznie w większości wypadków :P
Odpowiedz
Powiedz to cowboyowi. Musiał na stałe wyłączyć układ Intela, by mu działał jego Radeon :D
Taka ciekawostka.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości