Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Komputerowy czas wolny
Może coś takiego, żeby się bardziej poznać i przy okazji lekko pospamować :d
Komputer to nie tylko internet, więc zapewne poza męczeniem tego forum, nk i facebooka robicie coś jeszcze, gracie w coś, albo bawicie się programami graficznymi? :D
Odpowiedz
Reklama AdSense
Przede wszystkim gadu gadu. Używam, od kiedy odkryłem, że rozmowa to mój najlepszy atut. Poza tym przez gg można załatwić wszystko. Od ściąg na sprawdziany po randki i wypady do kina. Nie wyobrażam sobie życia bez stałego kontaktu ze znajomymi.

Mocne drugie miejsce mają wszystkie zaprzyjaźnione serwisy i fora. Podziemie opowiadań, sadistic – choć już nie pełnię tak ważnej funkcji jak kiedyś <marzy>. Gamecorner, polygamia – wiadomo, niezbędnik gracza. Śledzę nowinki techniczne i trailery oraz przecieki o grach, które wyczekuję.

Mój komputer to wielki odtwarzacz muzyczny i filmowy z funkcją automatu to gier.

Youtube'a używam stosunkowo rzadko. Demotywatory i komixxy odwiedzam może raz w tygodniu. Mistrzowie to niestety powtórka tego, co widziałem już na sadisticu.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
taa, gg to mój nierozłączny kompan. :) Do tego słucham muzyczki i relaksuję się grając od czasu do czasu w jakiś nowy hicior jak mi się nudzi :). Czasem też wpadnę na jakieś forum, ale to robię stosunkowo rzadko.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
glownie to skype teraz z Lukaszem :) czasem popisze na gg, obejrze jakies filmiki na youtubie :D
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
A jakiej muzyki słuchasz? :>
Odpowiedz
hmm... rege, rap oraz szanty, ponieważ jestem miłośnikiem żeglarstwa i mają one swój urok :)
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Reklama AdSense
Szanty są wspaniałe , tak jak i poezja śpiewana i reggae , mam podobne gusta muzyczne .
Co do czasu wolnego ,to na komputerze , oprócz słuchania muzyki , w , zajmuję się obróbką cyfrową zdjęć własnego autorstwa .
Odpowiedz
Ja jaram się moja karta graficzna xd
Odpowiedz
Hmm... a mógłbyś jakoś rozwinąć temat? Co robisz z tą kartą?
Odpowiedz
Mam ów problem, że nawet na kompie nie mam już czasu wolnego. W tym momencie mam chwilowy zastój z betowaniem (przyznam się bez bicia, że z jednej osoby chamsko zrezygnowałam), więc spędzam ten czas na tym forum. Jednocześnie mimo wszystko piszę projekty dramowe i PaTowe i rozpisuję/poprawiam projekty warsztatów. Wszystko na kompie, bo tak łatwiej. Wieczorami zazwyczaj siedzę na ts z niemieckim skautem i omawiamy program lipcowego obozu, ale to góra godzina dziennie. Mailuję też z instruktorami dramy z Francji i Anglii. W międzyczasie puszczam sobie film w tle i go słucham. Mój kumpel stwierdził, że jestem psychopatą, bo mam nieuzupełnionego filmweba, a i tak znajduje się na nim ponad 800 filmów.

Kiedyś sobie pocinałam w gry wszelkiego rodzaju (no dobra, nie licząc FPS), teraz już nie ma na to czasu :<
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości