Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Wasz pseudonim!
Jestem nudny, prawie wszędzie używam Arnubisa.
Odpowiedz
Reklama AdSense
W kwestii pseudonimów to jestem oryginalny. Na mnie mówią szwagier (długa historia), Czesiek (twierdzą, że łatwiej to wymówić po pijaku niż Krzysiek) i Frodo (bo nosze srebrną obrączkę na łańcuszku na szyi :D)
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
(Mam 14 lat)

W szkole mówią na mnie Elmo ponieważ większość moich koszulek jest z jego twarzą i mam takiego pluszaka.

Mówią do mnie Leoś (moje imię Lena) nic nie trzeba tłumaczyć.

*GRATULACJE WSPANIAŁEGO PSEUDO Szamanie!*
Największe nawet dzieło literackie w gruncie rzeczy nie jest niczym innym jak alfabetem rozrzuconym w nieładzie.

Jean Cocteau

Odpowiedz
Mam wrażenie, że powinien powstać skrypt, który za każdym razem jak ktoś nazwie Hella Szamanem wywali facepalma poniżej...
Odpowiedz
Dobra, ja jestem za
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
Wszyscy w klasie mówią na mnie "Niuunia", a to przez to, że jeden chłopak nazwał mnie swoją niunią i tak już zostało. Czasem to trochę wkurza, zwłaszcza gdy na lekcji ktoś woła "Niuuunia! Daj odpisać zadania!". Nigdy nie zapomnę reakcji nauczycielki:D
Nigdy nie zapomnę chwili, w której Patryk wpadł do kuchni wołając: "Siema, brudasy!"
Odpowiedz
Reklama AdSense
Nati2700: Ałć... współczuję takiego pseudonimu...
Odpowiedz
Sama sobie współczuje... Dobre jest to, ze w ciągu roku tak mówiło może pięć osób, a reszta zaczęło na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego – a ja właśnie dostałam się do innej szkoły.
Nigdy nie zapomnę chwili, w której Patryk wpadł do kuchni wołając: "Siema, brudasy!"
Odpowiedz
Na mnie mówią w szkole Anjeai, Anżej ^^ To z czasów gdy każdemu nadaliśmy inną wersję imienia Andrzej :P
Odpowiedz
Niezłe:) Skąd taki pomysł?
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości