Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Bitwy bajarzy ! – warsztaty twórcze
Co wszystkim uchrzaniło się z tym fantasy? A. I okej, ale termin 17-18.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
(05-07-2013, 14:18)xPain666 napisał(a): Napiszecie opowieść w świecie fantasy. Głównym bohaterem będzie rudy ork, który ma problemy ze znalezieniem towarzyszy. Bohater ma stwierdzić, że to przez jego pochodzenie, ale w zakończeniu macie podkreślić, że to z powodu koloru włosów, a nie skóry jest nielubiany.

Podpisuję się pod tym, dla Hellburgera i Bercika. Termin macie do 12, jeśli wam obu pasuje.

(05-07-2013, 13:18)Duśka napisał(a): Jeśli nie padną propozycje, wybieram "Razem do grobu" :P

To będzie śmiertelnie nudny pojedynek xD Jeśli szary nie ma nic przeciwko, to przyjmuję
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Nie będzie nudny, wierzę w Was :D
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
No cóż, zobaczymy. Nie wiem, czy uda mi się coś ciekawego skleić, ale jakiś ogólny zamysł już mam...
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Ogłaszam to przed wszystkimi: mam rozwaloną płytę główną i komputer ogólnie nie pracuje. Szary może to potraktować jako akt kapitulacji, a pracę wrzucę po prostu później, lub czekać przez tydzień lub trzy, aż skręcę sobie laptopa od kumpla, wymienię baterię na głównej, albo spiszę wszystko na kartkach i przepiszę u dziewczyny :/
Odpowiedz
Meh, mi to tam obojętne, pracę mam napisaną, nigdzie mi się nie śpieszy. Mogę poczekać trochę dłużej (lub jeszcze dłużej :P), mi to nie przeszkadza.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Reklama AdSense
Wymieniłem baterię, ale nic nie pomogło. Ogarnąłem kości ramowe i najwidoczniej mam przepalony prawy slot. Po usunięciu prawej kości mam około 40% szans na uruchomienie (to nadal więcej niż 1%). Teraz go sprawdzam, jeśli przetrzyma z 6-8 godzin i okaże się, że nie jest to efekt chwilowy, to mogę wrócić do walki.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »