Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Cytaty z książek
"Powiadam ci, Yossorian, przesądy rasowe to rzecz straszna. Naprawdę. To potworne, kiedy przyzwoitego, lojalnego Indianina traktuje się jak jakiegoś czarnucha, żydłaka, makaroniarza czy portorykańca." – Paragraf 22
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Reklama AdSense
"Nie przewrócę się, nawet się kurwa nie potknę." Siewca Wiatru
Once bitten, twice shy.

Moje opowiadania:
Odcienie
Dream
Opowieści menelskie
Odpowiedz
"Sierp może wyobrażać sobie, że to on ścina zboże, a młotek, że wbija gwóźdź. Lecz jeden i drugi jest tylko narzędziem.” Północ – Południe
Odpowiedz
"Ludzie nie dzielą się na dobrych i złych. Każdy ma w sobie tyle samo dobra co zła, lecz tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy." – HP i Zakon Feniksa ;)
Na pewno każdy zna :P
"Gdzieś pomiędzy złem a dobrem jest zdrowy rozsądek. Tego się trzymajmy." ~ Verguun z południa
"Pieprzyć przeciwników, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck z Aster Mit

Myśliwi!!!!
Odpowiedz
"Kto nie buduje, musi palić" 451 Stopni Fahrenheita. Bardzo lubię ten cytat, w pewien sposób pięknie do mnie pasuje ;)
Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy.
Całe dnie szare przyćmione żalem i narzekaniem gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć.
Zawsze gdy wstaje czeka tu na mnie jakieś wyzwanie bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia.
Nawet przegrane coś dają nam a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.
Odpowiedz
"Jak niestosownie wyglądają nasze kuśki i jaja, kiedy człowiek już nie żyje. Jest w nich tyle samo seksu co w martwym pisklaku, który wypadł z gniazda."

– Komisarz Rej, "Dziecko ciemności", Graham Masterton
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Sarkazm to ostatnia deska ratunku, dla osób o upośledzonej wyobraźni.
Cassandra Clare "Miasto kości"

– Ale to nie szkodzi, bo rzeczy, którymi się martwisz,prawie nigdy się nie zdarzają, prawda?
– Tak – przyznała dziewczynka. – Ale rzeczy, o których marzę, też się nie zdarzają.

Michael Grant "Kłamstwa"
Niektórzy ludzie nie potrzebują żadnej logiki ani pieniędzy. Nie można ich kupić, torturować ani negocjować z nimi. Niektórzy chcą tylko patrzeć, jak świat płonie.
Odpowiedz
"jako żywy człowiek, Pekkala, mało mnie interesujesz. Ale wróć do mnie po śmierci, a obiecuję, że porządnie się poznamy" – "Oko Czerwonego Cara" Sam Eastland
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
"Człowiek rozumie drugiego, kiedy przychodzi na to odpowiedni czas, a nie dlatego, że ten drugi chce być rozumiany."
H.M. Norwegian Wood
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
– Czy to prawda, że bazyliszka można zabić przy pomocy lustra?
– Prawda, pod warunkiem, że trafisz go nim w łeb.

Wiedźmin.
Eorth znajduje się w tym miejscu gdzie śpią wszystkie smoki
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości