Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Tajne stowarzyszenie serialo-ćpaczy
Czemu znów tak na poważnie? Czy muszę dodać parę emotek, żeby było wiadomo, że nie jestem idiotą? A byłbym, nie akceptując Twojego zdania (gustu). Poza tym nie-fascynacja GoTem nie jest jakimś dziwactwem godnym potępienia, bo nie jesteś w tym osamotniony.
W każdym razie przepraszam za to, że zdarza mi się tak pisać, że jest to błędnie rozumiane. I emota dorzucę: ;)
Odpowiedz
Reklama AdSense
To ty błędnie zrozumiałeś *bierze emotkę i zamyka w swoim sejfie emotkowym*.

Wykorzystuję każdą sytuację, gdzie można użyć ironii czy żartu, i nie należy mylić tego z brakiem sympatii czy radości z rozmowy. :D GoT ma oczywiście dużo plusów i powodów, aby go kochać. Nie widziałem wiele, ale wystarczająco, aby wyrobić sobie o tym własne zdanie. Po pierwsze – sceny. Dobre, mocne, świetnie nakręcone. Ujęcie, kiedy wilkor powala zabójcę i rozgryza mu gardło (w HD!) zapiera dech. Postacie są pełne życia. Plastyczne. Sceny, takie jak kiedy Stark rozmawia z królem, albo Khaleesi uczy się kochać jak królowa, a nie niewolnica, są naprawdę świetne. Karzełek? Geniusz! Jest cała masa innych. Krajobrazy, widoki – na przykład z muru. I gdybym był fanem średniowiecznych klimatów, to bez wątpienia zatraciłbym się w tym bez reszty. A tak odczuwam chaos, czerpię radość z pojedynczych scen, fragmentów układanki, zamiast z całości. A to trochę mało, aby zostać fanem.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Yami, ja bym powiedział, ze to wina tworzenia na podstawie książki i wierności jej... przy jednoczesnym skracaniu. Jednak 10 odcinków na książkę...Dlatego starają się odtworzyć w miarę dokładnie, każdą scenę z książki, za to brak czasu na kontekst. Albo tez jest sam kontekst, a akcja inna (czasem dziwna z punktu widzenia postaci).
Odpowiedz
Niee, chyba nie. Walking Dead jest ekranizacją komiksu i daje radę. To chyba bardziej kwestia klimatu, który nie trafił w mój gust. Sam rozumiesz – szybko rzucony w wir polityczny, te sprawy
Odpowiedz
Ja ostatnio trafiłem i wchłonąłem niemal ciekawy serial:

"Dragons: Riders of Berk"

Jest to serial nietypowy, bo animowany. Przy czym jest to serial, a nie zbiór "historyjek" jak np. osobna seria o Pingwinach z Madagaskaru. Ma swoja fabułę która się rozwija. Jak ktoś polubił "Jak wytresować smoka" i interesuje go co dalej, to polecam. Bo naprawdę rozwija to cały koncept zmiany społeczeństwa i integracji ze smokami. Tak samo smoki głównych postaci które w filmie miały jedynie chwilę, tutaj są ważnym elementem.
Odpowiedz
Przed chwilą obejrzałam 1 odc "Do no Harm" i jak na razie powiem, że zapowiada się ciekawie :P
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Jakoś w te wakacje znalazłem "Under the dome" na podstawie Kinga o tym samym tytule. A że nie widziałem w temacie wzmianki o tym, to pozwolę sobie polecić :D
Odpowiedz
http://zpopk.pl/tak-naprawde-nie-stalo-s...z2xtrJx94o

W temacie zakończenia How I met Your mother :D Genialnie podsumowanie tego.... czegos

Zostawię to tutaj, bo nie chce mi się potem ganiać Naxa, a może ktos tez będzie zainteresowany

Rzucę jeszcze pełnym optymizmu komentarzem jednej z czytelniczek:

Spoiler: 'SPOJLERY !!!!!!!!!!!'
Odpowiedz
Hmm też jestem serialo-ćpaczem. ;)

– The Walking Dead
– Breaking Bad
– Gotowe na wszystko
– Chirurdzy
– Mentalista
– Plotkara
– Żona idealna
– Devious Maids
– Dynastia Tudorów
– Big Bang Theory

To tylko część moich ulubionych.
Odpowiedz
Moje typy, choć nie oglądam regularnie:
– The Following
– Elementary
– Gra o tron
– Rodzina Borgiów
– Homeland
– Chirurdzy
– Dynastia Tudorów
Kiedyś namiętnie oglądałam serial "dr House"
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości