Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Tajne stowarzyszenie serialo-ćpaczy
Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek Supernatural i mimo że nie przepadam za horrorami, bo się trochę cykam, to już mam na kompie trzy sezony.

Spoiler:
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja dopiero zacząłem Grę o Tron i bardzo dobrze się ogląda. Z drugiej strony chcąc nadrobić zaległości ruszyłem Wiedźmina i o boże!
Odpowiedz
Fiyo, SN jest horrorem z elementami komedii, ale to pierwsze występuje tylko w pierwszych dwóch sezonach. Trzeci jest jako taki, a od czwartego robi się dramat :P Jakby co, obejrzałam wszystko xD
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ja bym powiedział, że to nigdy nie był horror. Ale fakt wątków komediowych jest od zarąbania i są prześmiewcze czasami. A serial miał kłopoty przy 3 sezonie, ale od czwartego... genialny. Potem spadek przy 7 i 8... znów świetny. Radze obejrzeć sobie "wpadki" z kręcenia bo są świetne!
Odpowiedz
Do SN robię kolejne podejście, ale nie jest łatwo przebić się przez 1 sezon, który jest tak fillerowski, że to głowa boli.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Nax, ale w 1 i 2 s było najwięcej momentów, które można podpiąć pod horror, mimo wszystko.
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Może. Potem w sumie jest masa akcji fabularnych, i zwykłe "roboty" się trafiają rzadziej. Może. w każdym razie naprawdę warto przebić się przez pierwszy sezon, drugi i trzeci są lepsze. A potem się już leci serią.

Spoiler: SN
Odpowiedz
Ja ruszam z 2 sezonem Prison Breaka i stwierdzilem tak sobie, ze w ogole nie rozumiem fali krytytki
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Mnie się jakoś niezbyt podobało xD znacz, znudziło mi się w pewnym momencie xD
And heal

Odpowiedz
PB mnie zniechęcił w momencie, w którym Scofield znowu trafia do więzienia i znowu ma z niego uciec. Odpadłem gdzieś koło siódmego odcinka trzeciego sezonu.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości