Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
piszę do ciebie bo już nie jest dobrze
Nie inaczej to potraktowałem... :)) ale wytumaczyć siem cza byo;)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Bardzo mi się podoba. Gdybym była twoją obsesją, to twój wiersz mówiłby do mnie " uważaj maleńka, bo twój czas się kurczy ". Wypatrzyłam w komentarzach zawoalowaną radę, żeby stary obiekt zamienić na nowy i to jest dobra rada, i najlepsze lekarstwo;)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Dziękuję :)
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Nie do końca wiem dlaczego nie przepadam za smutnymi wierszami. Charakter pewnie to na mnie wymusza. Nie zmienia to jednak faktu, że do formy, treści i przekazu nie mogę się przyczepić. Coś nawet do mnie trafia. Myślę, że w zależności od momentu, w którym bym go przeczytał, mógłby mnie zanudzić totalnie, albo urzec do granic. Teraz jest gdzieś pomiędzy. Jedno co mogę powiedzieć, długość jest idealna. Nie za krótki, więc nie pozostawia niedosytu i nie za długi, więc da się go unieść bez zmęczenia.
Odpowiedz
Choolera. Wiersz moderatora i nie wiem czy komentować xO. Trochę mało smutny ten wiersz. Jakąś symbolikę przywalić lub porównać tą pustkę do czegoś i byłby bardziej klimatyczny. A tak w ogóle: tytuł kojarzy mi się z pewną piosenką, ale nie pamiętam z jaką :<.
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Widzę, że niedawno się logowałeś, więc odpiszę Ci, Samotny Wilku :P

Wiersz jest na tyle smutny, na ile zasłużył :P Czyli w ogóle. Jak dla mnie traktował o stracie, ale stracie już przetrawionej. Nie cisnącej łez w oczy i nie powodującej ataków paniki. Strata ta nie musi być śmiercią, także wiersz nie musi być wcale smutny.
:)
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »